اخبار

بازی با کنسول های xbox 360  در زیر دریایی های آمریکایی

بازی با کنسول های xbox 360  در زیر دریایی های آمریکایی|کالاسودا

کالاسودا - بازی با کنسول های xbox 360  در زیر دریایی های آمریکایی|کالاسوداکالاسودا_زیردریایی های نیروی دریایی ایالات متحده  از کنترل کنسول Xbox 360 برای کنترل پریسکوپ خود استفاده می کنند. موضوعی جالب و البته مهیج و سرگرم کننده .

بر اساس خبرهای رسمی منتشر شده از نهاد های ارتشی ایالات متحده، نیروی دریایی این کشور در حال استفاده از کنترلرهای Xbox 360 برای کنترل پریسکوپ های خود  در زیردریایی ها است.

بر اساس این اطلاعات  اولین زیردریایی که از این سیستم کنترل جدید استفاده می کند در ماه نوامبر شروع به کار خواهد کرد. نام این  کنترل جدید USS Colorado خواهد بود و کنترلر Xbox  پس از این آزمایش مقدماتی  به سایر زیردریایی های کلاس ویرجینیا اضافه خواهد شد.

زیردریایی های کلاس ویرجینا در شرایطی کنترلر Xbox را به سیستم های تصویربرداری جامع  خود اضافه می کنند که یک چارچوب کنترل پیچیده به سبک هلی کوپتر را جایگزین سیستم های کهنه شده قبلی کرده اند. این زیردریایی ها ارزان تر هستند ونسخه های جدیدتر از زیردریایی های کلاس Seawolf را شامل می شوند . نسخه هایی که  که در اواخر دهه ۱۹۹۰ به شدت محبوب بودند.

اما ایده این سیستم از کجا آمده است ؟ این نوآوری به عنوان پاسخ نیروی دریایی به بازخورد هایی است که توسط افسران جوان و ملوانان ارائه می شد. آنان گفته بودند کنترل های پریسکوپ به سختی قابل حرکت هستند چرا که سنگین و بددست هستند.

جالب است که این طرح افزون بر موارد ظاهری و سهولت استفاده، شامل قیمت مناسب تر و کاربرد بالاتر نیز می شود. دستگیره و کنترل پنل تصویربرداری که قبلا  استفاده می شد در مقایسه با کنسول Xbox 360 بسیار ارزان تر هستند.

زمان آموزش برای کنسول Xbox نیز به چند دقیقه کاهش یافته است که ، در مقایسه با ساعتهایی که برای به دست آوردن کنترل این دستگاه ها صرف می شود، بسیار کمتر است .

مارک ایکنلوب، ارشد ارشد مایکروسافت ویرجینیا، اظهار داشت: در حال حاضر نیروی دریایی آمریکا قادر است با مراجعه به هر فروشگاه بازی ویدئویی و خرید  یک کنترلر ایکس باکس تجهیزات مورد نیاز خود را تامین کنند.

مطالب مرتبط

برو بالا