اخبار

بازی مریم ؛ مراقب بازی های شبیه به نهنگ آبی باشید

کالاسودا -

کالاسودا- بازی مریم را می توان در ادامه سبک بازی نهنگ آبی دانست. این بازی البته مانند مراحل نهنگ آبی دارای مراحل مختلفی نیست اما باعث ترس،دلهره ، وحشت و حتی تهدید کاربران نیز می شود. نکته تامل برانگیز حضور این بازی در استور های رسمی گوگل و اپل است و پیشنهاد می کنیم هیچگاه به سمت این بازی نروید، نرم افزاری که اگر مورد بررسی قرار نگیرد می تواند برای نوجوانان دردسر ساز شود.

بازی مریم همانطور که بیان شد برای گوشی های هوشمندعرضه شده است و این بازی ماهیتی سعودی دارد به همین دلیل زبان این بازی کاملا عربی است، البته امکان تغییر زبان به انگلیسی نیز به عنوان زبان دوم وجود دارد.

موضوع بازی بیشتر در رابطه با اجنه و جن زدگی می باشد و سراسر گیم پلی بازی، شاهد پخش صداهای ترسناک و رعب آور هستیم. در بازی مریم شاهد یک گیم پلی و خط سیر داستانی هستیم. داستان بازی از آنجایی شروع می شود که یک دختر جنگ زده ۹ ساله به نام مریم در جنگل گم شده است و از کاربر درخواست می کند تا او را به خانه اش برساند. اما در طی مسیر اتفاقات وحشتناکی را تجربه خواهد نمود و کاربر در حین اجرای بازی هیجان زیادی خواهد داشت.

تا این بخش از ماجرا به نظر با یک بازی هیجان انگیز رو به رو هستیم اما نکته موجود درخواست این بازی برای دسترسی به تمام نرم افزار های شبکه های اجتماعی واطلاعات کاربران است که به راحتی می تواند به آن دسترسی پیدا کند و اگر کاربر این اجازه را به نرم افزار ندهد نمی تواند وارد این بازی شود.

چیزی که باعث خطر سازشدن این بازی می شود ؛ اتفاقاتی است که ممکن است بعد از اتمام بازی، گریبانگیر کاربر شود. به عنوان نمونه، پس از اتمام بازی، دقیقا در ساعت ۳ نصف شب، یک شماره ناشناس با شما تماس خواهد گرفت و عبارتی را به معنی این که “ما با تو هنوز کار داریم” به صورت رباتی پخش خواهد شد. این عمل مکررا انجام خواهد شد و هر بار صداهای عجیبی برای کاربر پخش می شود تا کاربر را مجاب کند که او جن زده شده است.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا