بازی معمایی و ماجراجویی Ever Forward معرفی شد

0
10

استودیوی پاتیا گیمز (Pathea Games) بیش از هر چیز به خاطر ساخت یک بازی با عنوان My Time at Portia در سبک سری Harvest Moon مشهور شد. با این حال، به نظر می‌رسد این استودیو به سراغ سبکی کاملا متفاوت در ساخته‌ی جدید خود رفته است.

به گزارش کالاسودا به نقل از گیمفا، بازی Ever Forward عنوانی در سبک ماجراجویی و معمایی است که که داستان آن برروی دختری با نام مایا (Maya) تمرکز می‌کند. داستان بازی از آن‌جایی شروع می‌شود که این دختر جوان در دنیایی خیالی بیدار می‌شود و باید خاطرات از دست رفته‌ی خود را دوباره به دست آورد.

برای حل بیشتر معماهای بازی Ever Forward، شما باید محیط اطراف خود را به دقت مشاهده کرده و از تمامی امکانات به خوبی استفاده کنید. به گفته‌ی تیم سازنده، آن‌ها بیش از سه سال زمان صرف طراحی معماهای بازی کرده‌اند تا بتوانند بازی‌بازان را به خوبی به چالش بکشند. البته برخی از معماهای بازی به شکلی طراحی شده‌اند که بیش از یک راه حل دارند. در طول داستان، شما می‌توانید با پیدا کردن هر بخش از حافظه‌ی از دست رفته‌ی مایا، به مناطق جدیدی از بازی دسترسی پیدا کنید. اگرچه در ابتدا بازی بسیار ساده به نظر می‌رسد ولی با گذشت زمان مکانیک‌های جدیدی شامل مخفی کاری، تاثیر جاذبه برروی معماها و حتی قدرت Teleportation به بازی اضافه می‌شود.

بازی Ever Forward در حال حاضر برای کنسول‌‎های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. برخلاف بازی قبلی این استودیو که در ابتدا از طریق سرویس دسترسی زودهنگام منتشر شده بود، نسخه‌ی نهایی بازی Ever Forward در ماه می سال جاری میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از