بازی Deathloop بهترین دلیل برای خرید PS5

دث لوپ (Deathloop) ساخته‌ی جدید استودیو آرکین سه شنبه راه اندازی شد؛ بازی مسحور کننده، معمایی و بهترین دلیل برای خرید PS5 . این بازی از بازی‌های انحصاری پلی استیشن 5 است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، البته این بازی برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس خواهد بود؛ اما تنها سیستم‌های قوی دارای سی پی یو Intel Core i7-9700K و Nvidia RTX 2060 می‌توانند آن را به خوبی اجرا کنند.

بازی Deathloop توسط استودیو Arkane ساخته شده است و یک پازل جنایی است که از فرهنگ دهه 60 الهام گرفته است. شما در نقش کلت بازی می‌کنید و در سواحل جزیره بلکریف (Blackreef ) متوجه می‌شوید که در یک حلقه زمانی گیر افتاده‌اید.

برای شکستن حلقه، کلت باید بفهمد که چگونه می‌تواند هفت نفر را که در یک پازل هستند؛ بکشد.

جزیره‌ی Blackreef به چهار سطح تقسیم می‌شود: Karl’s Bay، Updam، Fristad Rock و The Complex. شما می‌توانید از هر منطقه در چهار زمان مختلف بازدید کنید: صبح، ظهر، بعد از ظهر و شب.

برخی از شخصیت‌ها فقط در زمان‌های خاصی ظاهر می‌شوند و مناطق جدید بر اساس زمان باز می‌شوند.

در هر حلقه، شما انتخاب می‌کنید که کجا می‌خواهید بروید و چه زمانی می‌خواهید به آنجا بروید. با این حال، در هر زمان از روز فقط می‌توانید به یک مکان بروید.

به طور خلاصه، 16 سطح وجود دارد و شما فقط می‌توانید چهار مورد از آنها را در روز جست و جو کنید.

علاوه بر این مجموعه‌ای از اسلحه‌ها و امکانات مانند نامرئی بودن موقت نیز در دسترس است.

کلت و جولیانا شخصیت‌های اصلی هستند. اما بزرگترین دارایی Deathloop، جزیره ی Blackreef است. نه تنها مناظر زیبا و خالی از سکنه، بلکه ظاهز جذاب آن که در هر ثانیه از هر حلقه ظاهر می‌شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها