اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید

0
۲
اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید

آیا از طرفداران بازی Fortnite هستید؟ اگر از طرفداران این بازی مهیج هستید می توانید با 50 ساعت بازی مبلغ 1000 دلار جایزه دریافت کنید. این پیشنهاد توسط یک شرکت اینترنتی در اختیار کاربران این بازی قرار می گیرد.

وب سایت Highspeedinternet.com است، این پیشنهاد را برای کاربران این بازی در نظر گرفته است. این شرکت به کاربران کمک می کند تا سرویس دهنده ی اینترنتی مناسب خود را انتخاب کنند. در واقع این شرکت مسابقه ی جالبی را ایجاد کرده که بتواند شرایط خوبی برای کسب و کار خود ایجاد کند.

شرایط این بازی مهیج چگونه است؟

این شرکت به ازای هر ساعت بازی مبلغ 20 دلار را در نظر گرفته و برای بازی کردن این عنوان به مدت 50 ساعت این مبلغ پرداخت می شود. برای تمام کردن این چالش جذاب از تاریخ 7 ژوئیه تا 13 ژولای زمان وجود دارد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که نیازی نیست تمام مراحل را طی کنید و همچنین گیم پلی این بازی باید به طور زنده در Twitch پخش می شود.

همانطور که بیان شد این موضوع کمی بیشتر از 50 ساعت زمان نیاز دارد و پس از آغاز بازی یاد شده باید اینترنت خود را از طریق وب سایت Highspeedinternet.com بهبود بخشید و تجربه بازی خود را با اینترنت جدید نسبت به شرایط قبلی خود مقایسه کنید.آیا از طرفداران بازی Fortnite هستید؟

در کنار 1000 دلار فرد برنده یک مودم جدید همراه با یکسال خدمات رایگان اینترنتی با سرعت بالا در اختیار برنده قرار می گیرد. همچنین این مسابقه شرایطی دارد که با پیش بردن مراحل بیشتر پول بیشتری نیز دریافت می کنید.

متقاضیان این مسابقه باید بیش از 18 سال سن داشته باشند و مجاز به کار در ایالات متحده باشند. متقاضیان بازی Fortnite و شرکت در این چالش 30 می وارد وب سایت شده و ثبت نام کنند. در کنار موارد یاد شده بدیهی است که کاربر باید یک کنسول یا کامپیوتر برای بازی Fortnite داشته باشد. همچنین برنده این چالش نیز روز 7 ژوئن اعلام می شود.

به طور کلی این سبک ایده ها برای پیشبرد کسب و کار ها بسیار جالب توجه است و باعث شناخته تر شدن آن کسب و کار می شود، حال باید دید در این زمینه سازندگان بازی نیز چه اظهار نظری خواهند کرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از