معرفی بازی Life Is Strange ؛تجربه یک زندگی ترسناک

معرفی بازی Life Is Strange ؛تجربه یک زندگی ترسناک

معرفی بازی Life Is Strange ؛تجربه یک زندگی ترسناک کالاسودا- بازی Life Is Strange را می توان حاصل ایده فوق العاده استودیو Dontnod دانست . این بازی سرگرم کننده برای سیستم عامل IOS منتشر شده است و با حجم نزدیک به یک گیگابایت در استور رسمی اپل وجود دارد .قیمت بازی  Life Is Strange ،   در اپ استور 2.99 دلار است . سازندگان این بازی ، Life Is Strange را به دلیل هیجان زیاد بازی برای افراد زیر 17 سال توصیه نمی کنند .
لینک دانلود بازی Life Is Strange برای سیستم عامل IOS
Life Is Strange یک بازی ماجراجویی با داستانی طولانی است و این بازی برای افرادی که به بازی های داستانی و فصل به فصل علاقه دارند بسیار مناسب است ،البته در کنار داستان طولانی  و ماجرای جذاب گرافیک بی نظیری به چشم می‌رسد و هیچ گاه بازی حالت یکنواخت پیدا نمی کند .
بازی Life Is Strange داستان  این بازی همانگونه که بیان شد بسیار چالش انگیز است در این بازی شما نقش دختری به نام مکس را دارید مکس دختری‌ست که نزدیک یک فانوس دریایی از خواب بیدار می‌شود و همانطور در حال راه رفتن است چیزی وحشتناک می‌بیند، دریا را طوفان گرفته و شهر را با خاک یکسان کرده، او چند لحظه بعد در مدرسه از خواب بیدار می‌شود و داستان بازی آغاز می شود .
در این بازی کاراکترهای بسیار و محیط بازی که جزئیاتی کامل دارد، Life Is Strange محصول Dontnod می‌توانست بهتر از این‌ها ظاهر شود با این حال و با تمام مشکلاتی که بازی را تا مرز ناقص بودن پیش می برد اما جذابیت داستانی شما را ترغیب به اجرای بازی می کند .
Life Is Strange دارای سه فصل است که برای دسترسی به فصل های 2 و 3 از طریق پرداخت های درون نرم افزاری ممکن است و همچنین استودیو سازنده این بازی وعده داده است که فصل های 4 و 5 در سال 2018 ساخته خواهد شد . پیشنهاد می کنیم این بازی مهیج را از دست ندهید
 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها