بازی Overwatch 2 ممکن است در سال ۲۰۲۰ منتشر شود

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت بلیزارد (Blizzard) در جریان رویداد BlizzCon 2019، از دو بازی Overwatch 2 و Diablo 4 رونمایی کرد و تاکنون اطلاعات مختلفی از این عناوین منتشر شده است. در مراسم مذکور کارگردان این عنوان؛ یعنی آقای جف کاپلان (Jeff Kaplan)، اعلام کرد که هیچ ایده‌ای در رابطه با زمان انتشار بازی ندارد.

به گزارش کالاسودا به نقل از گیمفا، به نظر می‌رسد Overwatch 2 ممکن است زودتر از آن‌چه فکر می‌کنیم آماده‌ی عرضه شود. به‌تازگی صفحه‌ی رسمی توییر پلی‌استیشن برزیل لینکی به یک مصاحبه را توییت کرده بود که در این مصاحبه به تاریخ انتشار Overwatch 2 اشاره شده بود. مصاحبه‌ی مذکور با استودیوی سازنده در شرکت بلیزارد (Blizzard) صورت گرفته بود. در این مصاحبه اشاره شده بود که این بازی در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

این توییت بلافاصله پس از انتشار حذف شد اما کاربران وب‌سایت ردیت (Reddit) موفق شدند تا تصویر این توییت را پیش از حذف شدن ذخیره کنند. از طرفی ممکن است توییت مذکور تنها یک اشتباه از سمت صفحه‌ی پلی‌استیشن برزیل بوده باشد و تاریخ انتشار Overwatch 2 سال ۲۰۲۰ نباشد. هنوز صحت این مسئله توسط پلی‌استیشن برزیل مشخص نشده است، باید صبر کرد و دید تیم سازنده چه موضعی اتخاذ می‌کند.

از طرف دیگر هم احتمال دارد که تاریخ انتشار اعلام شده صحت داشته و پلی‌استیشن برزیل به اشتباه پیش از موعد این موضوع را منتشر کرده باشد. امیدواریم که مورد دوم صحیح باشد و بازی موردانتظار Overwatch 2 در سال میلادی جاری عرضه گردد. هنوز برای قضاوت کردن زود است اما آقای جف کاپلان اعلام کرده بود که اطلاعات بیشتری از Overwatch 2 در مراسم BlizzCon سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

بازی Overwatch 2 در حال حاضر برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها