بازی Red Dead Redemption 2 ماه بعد برای PC عرضه می شود

0
۲۰
بازی Red Dead Redemption 2 ماه بعد برای PC عرضه می شود

نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 که بسیار مورد انتظار بود قرار است خیلی زودتر یعنی تاریخ  14 آبان به بازار عرضه شود.

نسخه جدید حاوی چه تغییراتی است؟

امروز راک استار اعلام کرده است که بازی حماسی غرب وحشی خود را از 5 نوامبر در پلتفرم رایانه های شخصی روانه بازار خواهد کرد. همانطور که انتظار می رود، پلتفرم جدید این بازی به معنای پیشرفت های گرافیکی و فنی خواهد بود ، و راک استار همچنین می گوید که در این بازی “ماموریت های شکار جدید، مخفیگاه باند های مختلف ، اسلحه های جدید و موارد دیگر” وجود خواهد داشت. نسخه PC همچنین شامل افزونه چند نفره آنلاین Red Dead Online است.

نسخه جدید حاوی چه تغییراتی است؟

تاریخ رونمایی و پیش فروش بازی نسخه PC

با این حال خرید نسخه کپی کمی پیچیده خواهد بود. از تاریخ 9 اکتبر ، بازی از طریق رونمایی Rockstar Games Launchher  پیش فروش این محصول در دسترس خواهد بود و کسانی که پیش از 22 اکتبر پیش فروش خود را انجام دهند، در قالب دو بازی کلاسیک رایگان راک استار از جمله GTA III ، Vice City و Max Payne پاداش هایی دریافت می کنند.

برای تجربه‌ نسخه پی سی رد دد ردمپشن 2 اصلا لازم نیست مدت زمان زیادی را صبر کنید چرا که بازی در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) در دسترس قرار خواهد بود. درنتیجه، پیشنهاد می‌کنیم که پی ‌سی ‌بازها از همین الان فضای نصب و ذخیره‌ فایل‌ های بازی را روی سیستم خود آماده کنند؛ چرا که به ‌احتمال زیاد باید یک بازی حجیم و سنگین را دریافت بکنند.

تاریخ رونمایی و پیش سفارش بازی نسخه PC

استیم و گوگل پذیرای این بازی است

پس از رونمایی نسخه PC  آن ، این بازی همچنین از طریق فروشگاه های Epic Games ، Greenman Gaming ، فروشگاه Humble ، GameStop و “خرده فروشان دیجیتالی دیگر” همراه با پیش فروش از 23 اکتبر در دسترس خواهد بود. در همین حال ، روی استیم  عرضه می شود: RDR2 از طریق فروشگاه Valve در ماه دسامبر راه اندازی می شود. این بازی همچنین یک عنوان رونمایی شده در پلتفرم استیم Google Stadia خواهد بود که در ماه نوامبر  ارائه می شود.

استیم گوگل پذیرای این بازی است

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از