بالاخره قیمت کنسول Xbox One بدون دیسک مشخص شد!

بالاخره قیمت کنسول Xbox One بدون دیسک مشخص شد!

امروز خبری جالب توجه در مورد شرکت مایکروسافت و کنسول Xbox One بدون دیسک این شرکت منتشر شده که نشان می دهد قیمت این کنسول کاملا مقرون به صرفه خواهد بود و کاربران می توانند آن را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

قیمت کنسول Xbox One بدون دیسک

شرکت مایکروسافت احتمالا از کنسول Xbox One بدون دیسک خود امسال رونمایی کند و این موضوع را منابع نزدیک این شرکت تایید کرده اند. این برنامه ریزی هم برای آن تعیین شده تا کاربران بتوانند بازی های خود را به نسخه دیجیتال تغییر دهند و از آن در کنسول جدید استفاده کنند. دلیل این موضوع هم قیمت این کنسول است که پایین تر بوده و قطعا زیر 200 دلار خواهد بود.

اظهارات متخصص کنسول Xbox

یکی از متخصصین کنسول Xbox یعنی آقای برد سم در اظهار نظری گفت: « در حال حاضر اگر شما بخواهید کنسول Xbox One خریداری کنید قیمت آن حدودا 299 دلار خواهد بود. مایکروسافت به دنبال راهی است تا بتواند کنسول جدید را با قیمت احتمالی 100 دلار به بازار عرضه کند. به نظر می رسد که قیمت احتمالی این کنسول جدید زیر 200 دلار خواهد بود.»

آیا کنسولی دیگر هم در راه است؟

اگر شما به دنبال خرید کنسول Xbox One هستید که مشکلی هم در زمینه اتصال به سرورهای مایکروسافت نداشته باشد ، باید بگوییم که شانس به شما رو کرده است. احتمالا یک کنسول Xbox One S جدید هم قابلیت دریافت دیسک را هم دارد در راه خواهد بود. آقای سم در این زمینه گفته بود که احتمالا مایکروسافت در مورد این محصول با دقت عمل کند زیرا این مدل پیچیده تر خواهد بود و کاربران نیز به آن توجه خواهند کرد. شاید این کنسول جذاب تر از کنسول بدون دیسک باشد ولی باید که بالاخره کدامیک مشتری بیشتری خواهند داشت.قیمت کنسول Xbox One بدون دیسک

شرکت سونی پیشگام در زمینه ارائه کنسول بدون دیسک

شاید این موضوع برای کاربران Xbox چیز جدید باشد ولی این موضوع را اولین بار شرکت سونی در دستگاه PSP آزمایش کرد ولی متاسفانه این ایده هیچوقت فراتر از ژاپن پیش نرفت. حال باید دید که نتیجه آزمایش شرکت مایکروسافت چجوری خواهد بود.

دو کنسول جدید با دو ویژگی خاص

قبلا هم آقای سم به این موضوع اشاره کرده بودند که شرکت مایکروسافت قصد دارد از دو کنسول Xbox One در سال 2019 رونمایی کند که یکی داری سرویس استریم خواهد بود که بر اساس کروم کست فعالیت خواهد کرد و قیمت آن حدود 100 دلار خواهد بود و دیگری مثل تلویزیون اپل بوده و می تواند با سیستم عامل ویندوز 10 فعال باشد و بازی های سبک را اجرا کند.

قیمت این کنسول هم احتمالا بین 150 تا 175 دلار خواهد بود. این موضوع شاید با بازگشت باشکوه مایکروسافت همراه باشد. باید دید که نتایج این حرکات و تصمیمات چه خواهد بود به هر حال همه این مسائل می تواند روی این کمپانی تاثیر گذار باشد و شکی نیست که این شرکت قصد دارد تا بهترین محصولات را به کاربران خود عرضه کند.

نظر شما در مورد کنسول Xbox One بدون دیسک چیست؟ آیا این کنسول می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها