با استفاده از این مسواک هوشمند، دندان های خود را در شش ثانیه تمیز کنید!!

با استفاده از این مسواک هوشمند، دندان های خود را در شش ثانیه تمیز کنید!!

با استفاده از این مسواک هوشمند، دندان های خود را در شش ثانیه تمیز کنید!!کالاسودا_ به تازگی خبرهای جالبی در مورد دنیای تکنولوژی منتشر شده است که نشان می دهد مسواک هوشمند جدید طراحی شده که می تواند دندان های شما را در شش ثانیه تمیز کند.

زندگی روزمره ، کارهای روزمره

موارد زیادی در زندگی ما وجود دارد که جز کارهای روزمره محسوب می شوند. ما به انجام آنها عادت کرده ایم. این موارد راحت و آشنا هستند. مسواک زدن یکی از همین عادات روزمره محسوب می شود. شما اصولا سه تا چهار دقیقه از صبح روز جدید و شب را به مسواک زدن دندان های خود اختصاص می دهید تا آنها تمیز و سفید باشند. اما دیگر این مقدار زمان صرف این کار نخواهد شد.

شرکت سازنده مسواک هوشمند

سازندگان Unobrush ساز و کار مسواک زدن ما را تغییر داده اند و حسابی هم ایده ی آنها در Kickstarter جایی که سرمایه گذاری روی پروژه های مختلف به صورت عمومی صورت می گیرد ، بازخورد خوبی داشته است.

طرز کار مسواک هوشمند

این مسواک ها اصلا شباهتی به مسواک های معمولی ندارند. این مسواک از یک لایه ی اسفنجی تشکیل شده که ارتعاشات صوتی را به دندان های شما ارسال می کند و آنها را ظرف شش ثانیه تمیز می کند. به این دستگاه به چشم محافظ دندان نگاه کنید! این دستگاه به حالتی طراحی شده که در هر دهانی به خوبی قرار گیرد. شما تنها کافی است که آن را گاز بگیرید تا فرم دهان شما در این دستگاه شکل بگیرد. این مسواک هوشمند می تواند 99 درصد سطح دندان شما را تمیز کند و از جرم گرفتن آنها جلوگیری کند.با استفاده از این مسواک هوشمند، دندان های خود را در شش ثانیه تمیز کنید!!

مسواک های قدیمی را دور بریزید

باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که مسواکی که در سرویس بهداشتی قرار می دهید خانه ی بیش از 100 میلیون باکتری است که می تواند به دهان و دندان شما آسیب بزند. همچنین باید این موضوع را هم اشاره کنیم که مسواک شما حتی می تواند جرم های توالت ، باکتری های موجود در فضای سرویس بهداشتی را به خود جذب کند و آسیب های جدی به دندان شما وارد کند.

سیستم بهداشتی مسواک هوشمند

زمانی که از این مسواک استفاده کردید ، آن را در محل اصلی دستگاه قرار می دهید و دستگاه این مسواک با استفاده از اشعه UV تمام جرم ها را نابود می کند. این سیستم نه تنها مسواک شما را تمیز می کند بلکه از خیلی از باکتری های احتمالی نیز جلوگیری خواهد کرد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها