اخبار

با این سیستم خانه خود را هوشمند کنید

کالاسودا - کالاسودا – دستگاه Netatmo با اندازه‌گیری درجه حرارت و همچنین میزان رطوبت مناسب در محیط، به‌صورت هوشمندانه مشکلات را به‌ کاربر اطلاع داده و با پیشنهادهای برتر خود سعی بر آن دارد سلامت کاربر را تضمین کند.

 

به گزارش کالاسودا به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، این دستگاه هوشمند با داشتن ۴ سنسور بسیار حساس، میزان رطوبت، کیفیت هوا، صدا و درجه حرارت خانه را اندازه‌گیری کرده و اطلاعات و داده‌های ثبت شده را از طریق گوشی هوشمند به کاربر ارسال می‌کند. این دستگاه علاوه بر این قادر است با اتصال به سایت‌های مرتبط با وضعیت آب و هوا به نوعی پیش‌بینی وضعیت آب و هوا در منطقه مورد نظر کاربر طی ۷ روز آینده را اعلام و پیشنهادهایی برای تنظیم درجه حرارت مناسب در خانه را ارائه کند. این سیستم برای افراد مبتلا به آسم کاربردی و مفید بوده و می‌توان به کمک آن سلامت را به اعضای بیمار خانواده هدیه داد.

 

راه اندازی این فناوری

این فناوری شیک و زیبا براحتی با هر دکوراسیونی هماهنگ شده و می‌توان آن را در تمام اتاق‌ها و بخش‌های خانه راه‌اندازی کرد. راه‌اندازی این فناوری بسیار ساده است.

 

سیستم هوشمند از طریق Wi-Fi

شما می‌توانید از طریق Wi-Fi و تنها با فشار یک دگمه، این سیستم هوشمند را راه‌اندازی کنید. با روشن شدن چراغ سبز رنگ، سنسورها فعال شده و به رصد وضعیت سلامت و تهویه خانه مشغول می‌شوند.

 

ویژگی‌های اصلی دستگاه هوشمند

یکی از ویژگی‌های اصلی این برنامه، «زمان بندی» است، چرا که همانند یک دوربین هوشمند، اطلاعات و داده‌ها را ثبت کرده و می‌توان با مراجعه به فولدر ثبت داده‌ها، مروری بر تغییرات حاصله در سلامت خانه طی ۲۴ ساعت گذشته داشته و از میزان کیفیت تغییرات رخ داده آگاه شد. این دستگاه هوشمند در حوزه سلامت خانه با ساعت اپل سازگار بوده و به کاربر این امکان را می‌دهد که به روز‌رسانی و اطلاع‌رسانی را بدون نیاز به گوشی هوشمند دنبال کند. Netatmo یکی از برترین فناوری‌ها در حفظ سلامت خانه به‌شمار رفته و در بازارهای جهانی با قیمتی برابر ۹۸ دلار به فروش می‌رسد.

 

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

با برترین آنتی ویروس های موبایل آشنا شوید
فایل‌های بیهوده ویندوز را با این نرم‌افزار پاک کنید
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا