با این وب‌سایت ایموجی سفارشی بسازید

0
337

شما به‌راحتی و با مراجعه به وب‌سایت Emoji Maker می‌توانید ایموجی های زیبا، سفارشی و منحصربه‌فردی برای خودتان بسازید و آن را در شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر به اشتراک بگذارید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از lifehacker، امروزه ایموجی ها یک سرگرمی جذاب برای استفاده در پیام‌ها و شبکه‌های اجتماعی هستند. اما ایموجی های موجود، آن‌قدرها مناسب و منحصربه‌فرد نیستند. در این راستا وب‌سایت Emoji Maker در ساختن ایموجی های جذاب و سفارشی به شما کمک خواهد کرد.

این ابزار تعداد زیادی از گزینه‌های مختلف برای ساخت emoji های شخصی را ارائه می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید یک شکلک متعجب یا یک ایموجی گریان درست کنید. این ابزار شبیه به Emoji Builder است؛ اما با رابط کاربری بسیار ساده‌تری کار می‌کند.

برای ساختن یک ایموجی منحصربه‌فرد، در ابتدا یک قالب چهره خالی را انتخاب کرده و سپس قسمت‌های مانند چشم، دهان یا اشک را به آن اضافه کنید.

گزینه‌های موجود در واقع همه موارد استانداردی هستند که در مجموعه emoji داخلی موجود است. بااین‌حال، این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا آن‌ها را به روش‌های منحصربه‌فرد و متفاوت کنار هم قرار دهید.

متأسفانه یک مشکل دراین‌باره وجود دارد. وقتی شما ایموجی سفارشی خود را می‌سازید، باید آن را به فرمت یک عکس دانلود کرده و سپس از آن به‌عنوان ایموجی استفاده کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. باوجود این محدودیت، وب‌سایت ایموجی میکر باز هم جذاب و دوست‌داشتنی است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها