با برترین شارژر بی سیم سال آشنا شوید

0
403
با برترین شارژر بی سیم سال آشنا شوید|کالاسودا

با برترین شارژر بی سیم سال آشنا شوید|کالاسوداکالاسودا_پد های شارژ بی سیم یک اختراع جدید نیستند، اما پد های شارژ بی سیم برای  کنار میز با تخت عالی به نظر می رسند و Raw Power  در این میان ممتاز است .

این روزها موبایل ها به بخشی مهم از زندگی افراد تبدیل شده اند . بنابراین شارژرهای بی سیم نیز برای کاربران ضروری به نظر می رسند .

اما اگرچه بسیاری از شرکت ها مثل سامسونگ و اپل شارژرهای مخصوص به خود را تولید می کنند .باز هم شارژرهای متفرقه می توانند گزینه های رقابتی موثری تلقی شوند .

خبر خوب این است که تقریبا هر شارژر Qi، جدید یا قدیمی، ارزان یا گران قیمت، می تواند شارژ تلفن شما انجام می دهد. اما همه شارژرها هم برابر نیستند و چیزهایی مانند شکل ، جنس ، اندازه، و البته سرعت شارژر حائز اهمیت بسزایی است .

. Qi در تئوری دارای  رقبا مانند PMA  و … است که به لحاظ عملکرد بسیار استاندارد عمل می کنند . اما با توجه به اینکه اپل به طور انحصاری از Qi با iphone X و  iphone 8 پشتیبانی می کند، استانداردهای دیگر  عملا به چشم کاربران اپل نمی آید .

کمپانی RavPower یکی از محبوب ترین شرکت های تامین کننده شارژ است که با محصولات Anker مانند  باتری، شارژر دیواری و کابل رقابت می کند.

این شرکت ثابت کرده است که در میان شارژرهای بی سیم با قدرت شارژ سریع با بهترین شارژر های ارجینال جهان توان رقابت دارد.

اگرچه از دید بسیاری از کاربران این شارژر به لحاظ قیمت چندان تفاوتی با رقبا ندارد . اما اگر دوست دارید بسیار سریع تر از دیگران موبایل خود را شارژ کنید بهتر است بهانه گیری نکرده و همین شارژر را خریداری کنید .

از لحاظ عملکرد، شارژ RavPower تا 10 وات قدرت تولید می کند (به طور معمول 5 وات). این محصول به لحاظ عملکرد حتی برتر از شارژر سریع 9W سامسونگ و یا 7. 5W اپل  عمل می کند .

کمپانی RavPower شارژ  از نظر طراحی  بسیار زیباست . کیفیت برتر  و البته ارزان تر این محصول نسبت به  بعضی گزینه های پلاستیکی باعث می شود این شارژر برای مشکل پسندان ایده آل باشد .

بخش فوقانی این محصول پلاستیکی و نرم است و  هیچ نوع خراش یا خشی در موبایل ها ایجاد نمی کند . RavPower  دارای یک تک چراغ  LEDاست که نسبت به سایر شارژرها منحصر به فرد به نظر می رسد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها