با بهترین اپلیکیشن‌های 2020 برای کاربران اندروید و iOS آشنا شوید

خوشبختانه تعداد زیادی اپلیکیشن جدید و عالی برای کاربران iOS و اندروید در سال 2020 عرضه شده است.

اپلیکیشن HBO MAX

به گزارش کالاسودا و به نقل از mashable؛ برنامه HBO Max (موجود در Android و iOS) نسبت به سایر برنامه‌های سرویس پخش آنقدرها قابل توجه نیست؛ اما در کل امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

Photoshop Camera

برنامه جدید Adobe Photoshop Camera برای iOS و Android در ماه نوامبر عرضه شد، اما تا ژوئن نسخه کاملی از آن در دسترس نبود. این برنامه روشی مناسب برای ایجاد و ویرایش عکس‌های گوشی شما است.

Anonymous Camera

این برنامه در میان اعتراضات سراسری پس از کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس با هدف ساده ناشناس کردن عکسهای معترضان، در میان اعتراضات سراسری در iOS عرضه شد.

Pokemon Smile

Pokémon Smile در iOS و Android یک برنامه رایگان است که به تازگی عرضه شده است. این برنامه اساساً مسواک زدن دندان‌های شما را به یک بازی تبدیل می‌کند.

Signal

اپ سیگنال در iOS و Android سال هاست که وجود دارد، بنابراین نمی‌توانیم آن را یکی از بهترین برنامه‌های سال 2020 بدانیم. با این حال، این برنامه برای سال 2020 یک انتخاب خوب است. به عبارت ساده‌تر، سیگنال روشی ایمن و رمزگذاری شده برای پیام رسانی است.

Craiglist

این برنامه به دسته بندی تبلیغات فروش در اینترنت می‌پردازد. اکنون می‌توانید برنامه Craigslist را در iOS و Android دانلود کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها