با دستگاه ماست ساز هوشمند yomee  آشنا شوید

با دستگاه ماست ساز هوشمند yomee  آشنا شوید|کالاسودا

با دستگاه ماست ساز هوشمند yomee  آشنا شوید|کالاسودا  کالاسودا_دستگاه هوشمند تهیه ماست خانگی yomee  نوعی محصول کاربردی است که به شکل تمام اتوماتیک به بانوان خانه دار برای تهیه ماست خوش طعم کمک می کند .

بسیاری از بانوان با سلیقه  تمایلی ندارند که از محصولات لبنی کارخانه ای یا محلی استفاده کنند . از سوی دیگر تولید لبنیات محلی نیز چندان ساده نیست .

دستگاه ماست ساز خانگی yomee نوعی محصول هوشمند  است که به کاربران کمک می کند تا دغدغه های بهداشتی و حرفه ای تولید ماست را پشت سر بگذارند .

درواقع با کمک این محصول شما می توانید ماست خود را در خانه بدون آماده سازی مواد ویژه یا مراحل اولیه خاصی تولید کنید . اما روش کار این محصول چگونه است ؟

این ماست ساز به طور خودکار پروتئین ماست را ساده کرده و فقط نیاز به شیر و مواد غلیظ کننده  دارد.

مدت زمانی که طول می کشد تا ماست شما آماده شود نیز چندان طولانی نیست . درواقع در عرض 6 ساعت  و طی صرف چند مرحله ساده ماست تازه به دلخواه شما آماده می شود .

این محصول هوشمند دارای یک فنجان عایق و البته خاصیت مغناطیسی است و به راحتی داخل  ماشین ظرفشویی نیز جای می گیرد.

افزون براین ها طراحی ظرف به شیوه ای است که می تواند ماست را برای مدت طولانی سرد و تازه نگه دارد. اما نکته جالب در خصوص این ظرف امکان ذخیره سازی به شکل بسته بندی محکم و فشرده است .

بنابراین اگر مسافرتی در پیش دارید، می توانید روی ظرف ماست غذایتان حسابی ویژه باز کنید .

در کنار همه این قابلیت ها برنامه نرم افزاری  Yomee، به شما این امکان را می دهد تا بین چندین نوع مختلف ماست یکی را انتخاب کنید.

 همچنین می توانید از طریق این برنامه مراحل آماده سازی ماست را مرور کرده و  ایده های خلاقانه دیگر کاربران در مورد این گجت هوشمند و کاربردش را مورد بررسی قرار  دهید .

این محصول جالب 99 دلار آمریکا قیمت دارد .

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها