اخبار

با ده میلیون دلار، در فضا هتل رزرو کنید!

کالاسودا - کالاسودا – هتل لوکس فضایی که در سال ۲۰۲۱ رونمایی میشود، از هم اکنون فرایند رزرو اتاقهای خود را شروع کرده است.

اگر به فکر مسافرت خارج از این کره خاکی هستید، این انتخاب میتواند مناسب شما باشد. استارتاپ Orion Span که مقر ان در هوستون آمریکاست برنامه ساخت یک هتل لوکس فضایی و تکمیل آن تا سال ۲۰۲۱ را دارد. اعلامیه شرکت در این هتل که با نام هتل مدولار وابسته به ایستگاه آرورا مشهور شده ابتدا در سن خوزه کالیفرنیا مطرح شد.

 این هتل لوکس می توان در هر سفر خود میزبان ۶ مسافر و ۲ خدمه باشد. بر اساس برنامه های اولیه در هر ۹۰ کیلومتر یک توقف گاه برای هتل وجود خواهد داشت. افراد علاقه مند به این سفر فضایی و اقامت در هتل میتوانند ۱۰ میلیون دلار برای رزرو آن بپردازند.

فرانک بونکر، مدیر این استارتاپ در این باره میگوید: ما در حال ما در حال فروش تجربه فضانوردی به کاربران هستیم. افرادی که عاشق فضانوردی هستند اما دانش این کار را ندارند و شهروند عادی جامعه هستند. مهمانان این هتل شگفت انگیز باید پیش از شروع سفر ، یک رژیم آموزش سه ماهه را شامل دوره های آنلاین پشت سر بگذارند.

 برنامه های این استارتاپ برای مهمانان فضایی، شرکت در آزمایشهای تحقیقاتی و مسابقات واقعیت مجازی، حضور در جاذبه صفر، تماشای طلوع خورشید به صورت ۱۶ بار در روز می باشد. جالب است بدانید مدیران این استارتاپ کارکنان سابق ناسا هستند که در ایستگاه فضایی بین المللی کار می کنند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا