اخبار

با ساده ترین روش کپی کردن آشنا شوید

کالاسودا -

کالاسودا_ساده ترین روش کپی کردن شاید برای بسیاری از افراد استفاده از کلیدهای کیبورد باشد . اما وقتی صحبت از ساده ترین روش کپی کردن روی موبایل باشد چه راهکاری به ذهنتان می رسد؟

تعداد زیادی  از افراد مایلند به سرعت و بدون نیاز به استفاده از کامپیوتر، فایل‌های ذخیره شده بر روی گوشی و دوربین و غیره را به یک هارد یا ابزار ذخیره سازی منتقل و کپی  کنند.

این موضوع اخیرا با ابداع یک شرکت نوآور حل شده است. این شرکت اقدام به عرضه یک هارددیسک ضدضربه جدید کرده است. این محصول توسط شرکت LaCie از زیرمجموعه های سی گیت  معرفش شده و مشکلات مذکور را حل کرده است.

این هارد تازه که کوپایلوت نام دارد با اتصال مستقیم به وسایل الکترونیک حافظه آنها را تخلیه کرده و داده های ذخیره شده بر روی آنها را بر روی خود کپی می کند.

هارد جدید ویژه کپی کردن  خود دارای باتری است و امکان دریافت اطلاعات کارت های حافظه اس دی را به طور مستقیم دارد. پورت های USB ۳ Type-C و Type-، نمایشگر ساده و پورت های USB-C و Micro USB و کابل های اتصال به گوشی و دوربین از جمله ابزار جانبی این محصول است.

جالب است بدانید ظرفیت این هارد دیسک ۲۰۰۰ گیگابایت است که ۸ برابر بیشتر از هارد دیسک های ۲۵۶ گیگابایتی موجود در بازار است. ق

یمت این محصول ۳۵۰ دلار است که به طور متوسط ۵۰ دلار ارزان تر از هارددیسک های ۲۵۶ گیگابایتی عادی است.سازگاری با شبکه های وای – فای، امکان تهیه سریع نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی و تبلت با استفاده از یک برنامه خاص تلفن همراه و امکان پخش مستقیم محتوای ذخیره شده روی آن بر روی تلویزیون از جمله دیگر مزایای این هارد است.

به نظر شما این محصول ویپزه کپی کردن، واقعا کارها را ساده تر می کند؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا