اخبار

با ستاره جدید خانواده پورشه آشنا شوید

کالاسودا - کالاسودا_ستاره جدید خانواده پورشه موسوم به  پورشه ۹۱۱ کررا تی مدل ۲۰۱۸ یکی از جذاب ترین اعضای خانواده پورشه است.

این مدل جدید، که ستاره جدید خانواده پورشه در نظر گرفته می شود، اخیرا یک تستس سرعت جاده ای را پشت سر گذاشته است، تست سرعتی که بیش از آن که چشم ها را به لحاظ سرعت خیره کند، به لحاظ کیفیت خودور و ظرفیت های بصری به خود جذب می کند.

اما مشخصات فنی این ستاره جدید و جذاب شامل چه مواردی است؟

پیشرانه توئین توربو و ۳۷۰ اسب بخار قدرت است

 نیروی این خودرو شامل ۳۳۱ گشتاور نیرو است

گیربکس این خودرو از نوع ۷ سرعته دستی است

محور موتور این خودرو در بخش عقبی تعریف شده است

این موتور خودرو قادر است در عرض  ۴.۳ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت  سرعت برسد

با این خودرو می توانید حداکثر ۲۹۳ کیلومتر بر ساعت را با آن رانندگی کنید

قیمت این خودرو از ۱۰۲ هزار دلار شروع‌  می شود و در نهایت با پرداخت ۱۶۰۰ دلار بیشتر می‌توانید سیستم صوتی Bose یا پرداخت ۵۳۰۰ دلار سیستم سوراند و اینفوتینمنت جدید روی آن داشته باشید.

در ماه ژوئیهٔ ۲۰۱۲  گروه فولکس واگن، اقدام به خریداری. ۱۰۰ درصد از سهام شرکت پورشه هولدینگ نمود، که از شرکت‌های زیرمجموعه کمپانی پورشه است و مدیریت بخش فروش خودروهای پورشه را برعهده دارد. پیش‌تر در دسامبر ۲۰۰۹  فولکس واگن۴۹/۹  درصد از سهام کمپانی اصلی پورشه را نیز خریداری کرد.

ریشه‌های ارتباط دو خودروساز آلمانی پورشه و فولکس‌واگن، به زمان تأسیس گروه فولکس‌واگن بازمی‌گردد، که فردیناند پورشه، از بنیانگذاران این گروه بزرگ صنعتی به‌شمار می‌آمد. پس از تأسیس شرکت پورشه نیز، این رابطه از طریق ارائه خدمات مهندسی پورشه به فولکس‌واگن همچنان حفظ شد، که در زمان تولید مدل فولکس‌واگن بیتل، که توسط فردیناند طراحی شده بود، به اوج خود رسید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا