با گلکسی اس 11 سامسونگ بدون افت کیفیت زوم کنید

0
108
گلکسی اس 11

سامسونگ در حال آماده‌سازی گوشی پرچم‌دار جدید خود برای ارائه آن در ماه فوریه است. این سری گوشی گلکسی اس 11 نام دارد و به‌تازگی اطلاعات دقیقی از باتری، نام ماژول دوربین و نام تجاری ثبت شده آن فاش شده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از جی‌اس‌امآرنا، باتری گلکسی اس 11 به‌صورت مربعی و دارای باتری 3720 میلی‌آمپری است؛ نام ماژول دوربین آن از تلسکوپ فضایی هابل برداشته شده است  و درنهایت سامسونگ قصد دارد از نام تجاری Space Zoom  برای سری اس 11 گوشی‌های خود استفاده کند.

اطلاعات در مورد باتری سامسونگ گلکسی اس 11

به‌تازگی وب‌سایت SafetyKorea تصویری از گواهینامه رسمی در مورد باتری با شماره مدل EB-BG980ABY منتشر کرده است. گوشی S10e گلکسی با باتری SM-G970 ارائه‌شده بود؛ بنابراین طبق برآورد ما مدل S11e با باتری SM-G980 وارد بازار می‌شود.

در این میان عکسی باکیفیت بسیار پایین از این باتری منتشر شده که در آن اطلاعاتی قابل‌مشاهده است. به‌طور مثال این باتری ظرفیت 14.36 Wh و ولتاژ باتری 3.58 ولت دارد؛ بنابراین انتظار داریم با باتری 3,730 میلی‌آمپر ساعت ارائه شود. اگر این امتیازات درست باشد؛ به‌احتمال‌زیاد شاهد باتری معمولی با ظرفیت 3800 تا 3900 میلی‌آمپر در این گوشی هستیم. این عددی است که شرکت در تبلیغات بازاریابی خود به زبان آورده است و ازآنجاکه گلکسی S10e دارای باتری 3100 میلی‌آمپر ساعتی است، باتری جدید بیست درصد ارتقا خواهد داشت.

شکل باتری به‌صورت مربع است؛ بنابراین نه‌تنها از باتری گلکسی S10e بزرگ‌تر است؛ بلکه طراحی آن نیز متفاوت خواهد بود. برخی شایعات نیز نشان می‌دهند که دلیل باتری بزرگ این گوشی، صفحه‌نمایش 90 مگاهرتز و مودم 5G و افزایش مصرف انرژی است.

نام رمزی دوربین پریسکوپ سامسونگ گلکسی اس 11

علاوه بر این، اطلاعاتی در مورد ماژول دوربین Galaxy S11 و نام رمزگذاری شده آن نیز در دسترس است. این ماژول Hubble نام دارد و از لنزهای پریسکوپ با بزرگ نمایی 5 برابر استفاده می‌کند. نام این ماژول از روی تلسکوپ فضایی هابل برداشته شده است و دارای یک دوربین فوق‌العاده قدرتمند است که می‌تواند همانند هابل از دورترین نقاط کهکشان عکس بگیرد.

دوربین گلکسی اس 11

سامسونگ نام تجاری Space Zoom را برای سامسونگ گلکسی اس 11 ثبت کرد.

سامسونگ به‌تازگی نام Space Zoom را برای گلکسی اس 11 به ثبت رسانده است. سامسونگ از سازمان مالکیت معنوی اروپا EUIPO درخواست کرده که نام تجاری Space Zoom را برای سری گلکسی اس 11 ثبت کند. همان‌طور که در این مطلب به نام رمزی جدید دوربین گلکسی اس 11، هابل اشاره کردیم؛ این اقدام سامسونگ نیز نشان‌دهنده‌ی قدم‌های این شرکت در مسیر جدیدی است.

البته اطلاعات زیادی دراین‌باره وجود ندارد؛ اما این واژه نشان می‌دهد که شما می‌توانید با دوربین گلکسی اس 11 بدون آنکه کیفیت عکس را کم کنید؛ بزرگ نمایی انجام دهید. درواقع در این دوربین از نوعی بزرگ نمایی ترکیبی استفاده می‌شود؛ بزرگنمایی واقعی از یک لنز تله فوتو مناسب استفاده می‌کند و سپس بزرگنمایی دیجیتال اعمال‌شده و درنهایت بدون تغییر در کیفیت، عکس بزرگ نمایی خواهد شد.

البته این حق ثبت اختراع بر اساس با شایعات قبلی پیرامون گلکسی اس 11 است که ادعا می‌کنند حداقل یکی از نسخه‌های Galaxy S11 با دوربین تله فوتو 5 برابر ارائه می‌شود. بهتر است تا بهار منتظر بمانیم تا ببینیم Space Zoom در S11 استفاده خواهد شد و دقیقاً چه چیزی را نشان می‌دهد؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از