سلامت

با یک کلیک، آلرژن های موادغذایی را تشخیص دهید

کالاسودا - افرادی که با آلرژی دست و پنجه نرم می کنند، همیشه برای خرید مایحتاج روزمره و خوراکی ها و مواد مورد نیاز زندگی، باید متوقف شده و لیبل روی محصولات را به دقت مطالعه کنند. این کار قطعا زمان زیادی از آنها خواهد گرفت و اگر حساسیت آنها به بیش از یک ماده آلرژن باشد و یا اعضای خانواده هر یک به آلرژن خاصی آلرژی داشته باشد، کار به مراتب سخت تر خواهد شد.

از اسکن بارکد تا تشخیص مواد آلرژن

اما حالا تکنولوژی به کمک افراد آلرژیک آمده تا روند زندگی را برای آنها آسان تر کند. کیم سانچس و فلیکس ریبرا، اپلیکیشنی را به نام Allergeneat وارد بازار کرده اند که با نصب این اپلیکیشن و انجام تنها یک کلیک روی صفحه موبایلتان، بارکد محصول اسکن شده و به خریدار اطلاع می دهد که با درنظر داشتن آلرژی اش، آیا می تواند این ماده غذایی را خریداری کند یا خیر.

این استارت آپ در شهر بارسلونا ایجادشده و یک سالی است که به بازار عرضه شده و خالقان آن که در نمایشگاه 4YFN بارسلونا شرکت کردند، اعلام کرده اند که این اپلیکیشن بیش از 10 هزار کاربر دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا