اخبار

با Gboard به سادگی گیف ارسال کنید

کالاسودا- کالاسودا – اپلیکیشن کیبورد گوگل سر انجام اپدیتی منتشر کرد که توسط آن کاربران میتوانند در دستگاه های اندروید خود نیز فایلهای Gif ارسال کنند.

اپلیکیشن Gboard یک صفحه کلید سوم شخص و ابزاری محبوب برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios  است. جالب است که یکی از جدیدترین و جذابترین ویژگی های این کیبورد، ایجاد فایل گیف سفارشی شده است که در نسخه اولیه اش محدود به کاربران ios بود ، اما اکنون برای کاربران اندروید نیز ارائه شده است.

گزینه Make a Gif سرانجام در نسخه بتا به اندروید راه پیدا کرد و البته تنها روی یک سری سیستمهای خاص اعمال شده اما برای دیگر گوشی های اندروید نیز در آینده خواهد آمد. هنوز مشخص نیست که این دستگاهها کدام هستند ؟ اما قطعا گوشی های پیکسل و پیکسل ۲ دو دستگاهی هستند که اپلیکیشن Gboard نسخه بتا بدون هیچ مشکلی روی آنها نصب خواهد شد. دارندگان Galaxy S9 نیز میتوانند به داشتن این صفحه کلید امیدوار باشند.

بهترین قسمت این ویژگی gif سفارشی کردن آن است. میتوانید وارد تنظیمات صفحه کلید شده و کلیپ یا سلفی واکنشی خود را بر روی این کیبورد ایجاد کنید و با زدن تب My Gifs ان را به تب گیف های خود اضافه کنید. همچنین میتوانید از دوربین گوشی برای درست کردن گیف و ذخیره این فایلها استفاده کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا