اخبار

برترین امکانات رهگیری شنا برای شناگران

برترین امکانات رهگیری شنا برای شناگران|کالاسودا

کالاسودا - برترین امکانات رهگیری شنا برای شناگران|کالاسوداکالاسودا – شرکت‌های سامسونگ و اسپیدو اینترنشنال با عرضه بهترین پلتفرم شنای تولیدی شرکت اسپیدو، یعنی Speedo On، به دنبال کمک به شناگران سراسر جهان برای رهگیری فعالیت‌هایشان است.

 اپلیکیشن Speedo On برای رهگیری شنا بصورت پیش فرض روی گیر فیت۲ پرو سامسونگ نصب شده است. این اپلیکیشن از الگوریتم تخصصی اسپیدو برای بهینه سازی دقت و انتقال بدون مشکل داده به پلتفرم اینترنتی Speedo On استفاده می‌کند.

این پلتفرم تعاملی رهگیری شنا برای شناگرانی طراحی شده است که فعالیت‌های خود را بر محور داده‌ها تنظیم می‌کنند. این پلتفرم می‌تواند کمک مربی جامع‌نگر برای آموزش شنای شما باشد. کیفیت شنای شما را تحلیل کرده و پیشرفت‌تان را در مقایسه با اهدافی که تعیین کرده‌اید رهگیری می‌کند. در عین حال برنامه‌ها، نکات و توصیه‌های آموزشی را متناسب با شرایط شما در اختیارتان قرار می‌دهد که توسط برترین مربیان و ورزشکاران جهان تنظیم شده‌اند. اپلیکیشن Speedo On یک بعد اجتماعی را هم وارد شنا می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید دیگر شناگران را دنبال کرده، در رقابت با آنها شرکت کرده و دستاوردهای خودتان را به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن Speedo On روی هردوی گیر اسپرت و گیر فیت۲ پرو به شناگران امکان می‌دهد زمان‌سنجی انجام داده و امتیاز SWOLF (معیار کارآمدی شنا) را دریافت کنند.

مطالب مرتبط

برو بالا