اخبار

برترین اپلیکیشن های آیفون را بشناسید

کالاسودا - کالاسودا_به نظر شما محبوب ترین اپلیکیشن های آیفون کدامند؟ این سوالی است که در ادامه این مطلب به شما پاسخ خواهیم داد.

اگر مایلید بدانید محبوب ترین اپلیکیشن های آیفون را بشناسید، شاید بهتر باشد اول حدس بزنید. اما شاید باورتان نشود  که از بین تمامی اپلیکیشن های جهان یک اپلیکیشن چینی با ۴۵.۸ میلیون بار دانلود طی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸، لقب برترین اپلیکیشن‌ را به خود اختصاص داده است.

بر اساس آمار منتشرشده از سوی «سنسور تاور»، برنامه تیک توک/ Tik Tok که اپلیکیشن موسیقی، ویدئو و پیام‌رسان اجتماعی است، در چین مشهور به Douyin بوده و اجازه ساخت کلیپ با موسیقی دلخواه را همراه با افکت‌های جالب به کاربر می‌دهد. این اپ در فصل اول ۲۰۱۸ بیش از ۴۵.۸ میلیون بار دانلود شد..

جالب است بدانید رتبه دوم  اپلیکیشن ها متعلق به یوتیوب با ۳۵.۳ میلیون بار دانلود است که توسط کاربران اپل از اپ استور برای آیفون و آی پد دانلود شده است.

در بین اپلیکیشن های ارتباطی نیز اپلیکیشن واتس‌اپ با ۳۳.۸ میلیون بار دانلود، اکنون بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر ماهانه دارد. اپلیکیشن مسنجر فیس‌بوک با ۳۱.۳ میلیون بار،اینستاگرام با ۳۱ میلیون دانلود و اپلیکیشن فیس‌بوک با ۲۹.۴ میلیون بار دانلود رتبه‌های ۴ تا ۶ را به خود اختصاص دادند.

افزون بر این ها ، وی‌چت با ۲۸.۹ میلیون بار دانلود، اپلیکیشن QQ(مشابه فیس‌بوک که توسط تنسنت چین توسعه داده شده است) با ۲۲.۶ میلیون دانلود، اپلیکیشن iQiyi (نسخه مشابه یوتیوب برای کاربران چینی) با ۲۲.۶ میلیون بار دانلود و گوگل مپ با ۲۲.۴ میلیون بار دانلود در فصل اول ۲۰۱۸ در رده‌های بعدی بیشترین تعداد دانلود از اپ استور قرار گرفتند

نظر شما چیست ؟آیا در ایران نیز این رتبه بندی را قابل قبول می دانید ؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا