بررسی برترین دوربین سلفی گوشی های موبایل ؛ کفه ترازو به سود سامسونگ است

بررسی برترین دوربین سلفی گوشی های موبایل ؛ کفه ترازو به سود سامسونگ است

برترین دوربین سلفی از دیدگاه وب سایت DxOMark مشخص شد. این وب سایت که در سال های اخیر توانسته به یک مرجع برای دوربین اصلی و آزمایش های مربوط به آن تبدیل شود این بار قصد دارد مرجعی برای دوربین سلفی نیز باشد و اطلاعات خوبی را در اختیار کاربران قرار دهد.

برترین دوربین سلفی از میان 10 گوشی هوشمند برتر انتخاب شده و برای انتخاب برترین دوربین سلفی از 1500 عکس و بیش از دو ساعت ویدئو استفاده شده است، حال قصد داریم به بررسی برترین دوربین سلفی گوشی های هوشمند بپردازیم.

رتبه اول در اختیار گوگل و سامسونگ

در جدول منتشر شده یک نام غیر منتظره وجود دارد و رتبه اول برترین دوربین سلفی به گوشی های هوشمند پیکسل 3 گوگل و گلکسی نوت 9 سامسونگ اختصاص پیدا کرده است، این دو گوشی هوشمند در جدول برترین دوربین سلفی توانسته اند امتیاز 92 را کسب کند.رتبه سوم نیز در اختیار می میکس 3 شیائومی است، این گوشی هوشمند قدرتمند توانسته امتیاز 84 را به دست آورد و به نوعی پاسخ خوبی به منتقدانی که گوشی های شیائومی به خصوص دوربین آن را ضعیف می پندارند دهد.

نکته جالب توجه در میان سه گوشی هوشمند که برترین دوربین سلفی را در اختیار دارند، عدم حضور برند های هواوی و آیفون است. البته پرچمدار آیفون در رده چهارم قرار گرفته اما هواوی امتیاز هایی دور از انتظار را کسب کرده است.گوشی هوشمند آیفون ایکس اس مکس امتیاز 82 را کسب کرده و پرچمدار قبلی گوگل نیز پیکسل 2 است که امتیاز 77 را کسب کرده است.برترین دوربین سلفی از دیدگاه وب سایت DxOMark مشخص شد

پرچمدار هواوی ؛ در رتبه هفتم جدول برترین دوربین سلفی

کمپانی هواوی در سال های اخیر توانسته برترین گوشی از نظر دوربین عکاسی را تولید کند، این گوشی هوشمند شرایط خیره کننده ایی را برای کاربران خود ایجاد کرده اما در بخش دوربین سلفی نتوانسته موفقیت خوبی کسب کند و پس از پرچمداران برند های رقیب در رتبه هفتم قرار گرفت. این گوشی هوشمند توانسته امتیاز 75 را کسب کند که بدون شک امتیاز خوبی محسوب می شود اما هواوی برای رقابت با برند های رقیب در بخش برترین دوربین سلفی نیاز به تمرکز بیشتری روی دوربین های سلفی خود باید داشته باشد.

با این وجود رقابت بسیار زیادی میان گوشی های هوشمند وجود دارد و باید دید با عرضه پرچمداران سامسونگ و نوکیا چه تغییری در جدول برترین دوربین گوشی های هوشمند رخ خواهد داد. نظر شما در مورد برترین دوربین سلفی در میان گوشی های هوشمند چیست؟ آیا در این بخس سامسونگ قوی تر از برند های دیگر است ؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها