موبایل

برترین گوشی های هوشمند سال 2019 در ماه فوریه از دیدگاه بنچمارک آنتوتو

کالاسودا - برترین گوشی های هوشمند سال 2019 در ماه فوریه مشخص شدند. طبق دیدگاه بنچمارک آنتوتو گوشی هوشمند نوبیا مجیک مارس به عنوان برترین گوشی هوشمند اندرویدی در ماه اول سال 2019 معرفی شد. این گوشی هوشمند شرایط بسیار جالبی را برای کاربران ایجاد می کند. امروز قصد داریم به بررسی برترین گوشی های هوشمند سال 2019 در ماه فوریه بپردازیم.

رتبه اول برترین گوشی های هوشمند ۲۰۱۹ در اختیار کمپانی زد تی ای

همانطور که بیان شد، برترین گوشی هوشمند اندرویدی در ماه گذشته از دیدگاه بنچمارک آنتوتو، گوشی هوشمند نوبیا مجیک مارس است. این گوشی هوشمند توانسته است امتیاز 320996 را به دست آورد. این گوشی هوشمند از پردازنده اسنپدراگون 845 بهره می برد و در نسخه های متعددی روانه بازار فروش شده است و قیمتی در حدود 420 یورو دارد.

گوشی هوشمند میت 20 هواوی و کسب رتبه دوم

گوشی هوشمند میت 20 هواوی، پرچمدار فعلی هواوی با پردازنده کایرین 980 توانسته است خود را به عنوان یکی از برترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۹ معرفی کند. این گوشی هوشمند ارزان ترین پرچمدار هواوی است و قیمتی در حدود 650 یورو دارد. این گوشی هوشمند نیز امتیازی در حدود 308 هزار دارد.

رتبه سوم تا پنجم در اختیار کمپانی هواوی

گوشی های هوشمند آنر وی 20، میت 20 ایکس و آنر مجیک 2 رتبه های سوم تا پنجم جدول برترین گوشی های هوشمند سال 2019 در ماه فوریه را به خود اختصاص داده اند. این سه گوشی هوشمند امتیازهایی بالاتر از 300 هزار را کسب کرده اند و در کنار برترین گوشی های هوشمند سال 2019 در ماه فوریه قرار گرفته اند. هر سه گوشی هوشمند یاد شده دارای پردازنده کایرین 980 هستند و این موضوع به خوبی نشان می دهد که پردازنده هفت نانومتری کایرین 980 یکی از برترین چیپست های سال جاری خواهد بود.

در رتبه های ششم و هفتم گوشی هوشمند شیائومی بلک شارک هلو و میت 20 پرو هواوی قرار دارند. حضور این دو گوشی هوشمند در این رده کمی عجیب به نظر می رسد؛ به خصوص میت 20 پرو که از سایر پرچمداران هواوی و آنر امتیاز کمتری را به دست آورده است.

رتبه هشتم این جدول معتبر در اختیار گوشی هوشمند وان پلاس 6 تی است و در رده بعدی نیز شاهد گوشی های هوشمند ویوو نکس و گوشی هوشمند ایسوس ROG هستیم.

در این جدول دو موضوع بیش از سایر مسائل جلب توجه می کند؛ اولین موضوع حضور پنج نماینده از کمپانی هواوی است که از پردازنده کایرین 980 بهره می برند و در سمت دیگر پنج نماینده برندهای دیگر هستند که از پردازنده اسنپدراگون 845 سود می برند.

موضوع دوم فاصله بسیار کم گوشی های هوشمند به خصوص در رتبه های دوم تا دهم است که با امتیازهای بسیار نزدیک با یکدیگر در این جدول قرار گرفته اند.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا