بررسی ارور THE MAXIMUM NUMBER OF FREE ACCOUNTS آیفون

0
349
بررسی ارور …THE MAXIMUM NUMBER OF FREE ACCOUNTS

اپل بخاطر اجرای محدودیت ها در سراسر اکوسیستم های خود مانند iOS و Mac OS X بدنام بوده است. با این وجود ، برای حفظ عملکرد در دستگاه های اپل مانند رایانه های آیفون ، آی پد یا مکینتاش ، محدودیت هایی چون ساخت تنها 3  آی کلود یا icloud را برای کاربران مجاز دانسته است. به این ترتیب هر کاربر می تواند حداکثر سه حساب iCloud را باز کند و در هنگام ساخت آی کلود چهارم با خطایی شامل THE MAXIMUM NUMBER OF FREE ACCOUNTS مواجه می شود.

روش حل ارور

اگر شخصی برای اضافه کردن یک حساب چهارم در  سرویس icloud  تلاش کند ، خطایی که در تیتر می بینید را مشاهده می کند و پیام فوق به عنوان یک پیام سریع نشان داده می شود و کاربر قادر به انجام این کار نخواهد بود. اما روش هایی برای دور زدن این موضوع وجود دارد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

روش حل ارور

رفع ارور در ویندوز

برای برطرف کردن حداکثر شماره دسترسی به حساب در دستگاه iOS به عنوان مثال iPhone ، iPad یا iPod Touch ، کاربر باید از طریق نرم افزار iCloud برای ویندوز وارد حساب iCloud خود با استفاده از Apple ID در رایانه اش شود. نرم افزار و پنل iCloud در وب سایت iCloud موجود است و این برنامه برای دانلود رایگان است. پیوند ارائه شده حتی راهنمایی برای نصب را ارائه می دهد.

  • پس ابتدا به سایت اپل بروید و نرم افزار iCloud for windows رو دانلود کنید.

پس ابتدا به سایت اپل بروید و نرم افزار iCloud for windows رو دانلود کنید.

  • پس از نصب ، با استفاده از اعتبار Apple خود به iCloud وارد شوید و با استفاده از همان اعتبارنامه ، بر روی دستگاه iOS خود وارد شوید.
  • آیفون ورود به سیستم را به عنوان یک حساب کاربری قدیمی اپل تشخیص می دهد و حداکثر تعداد محدودیت حساب های رایگان برای Apple ID شما که اخیراً از آن استفاده کرده اید برداشته می شود. در این شرایط اپل فکر میکند اپل آیدی شما جدید نیست و قبلا آن را داشته اید . لذا به شما اجازه درج یک آی کلود در گوشی را میدهد و دیگر پیغام خطا نمی دهد.

رفع ارور در ویندوز

روش رفع ارور THE MAXIMUM NUMBER OF FREE ACCOUNTS در مک

کاربران Mac نیازی به دانلود iCloud ندارند زیرا در داخل System preference آنها قرار دارد. با استفاده از گواهینامه های اپل درست مانند روال ویندوز وارد اکانت خود شوید و خروجی این کار نیز مانند ویندوز یکسان خواهد بود.

نتیجه گیری: دقیقاً هنگامی که دستگاه شما “حداکثر تعداد حساب های رایگان فعال شده” را سریع نشان دهد ، شما باید وظایف خود را همانطور که در بالا توضیح دادیم انجام دهید.

روش رفع ارور THE MAXIMUM NUMBER OF FREE ACCOUNTS در مک

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها