بررسی بازی Battlefield V

0
719
بررسی بازی Battlefield V

بررسی بازی Battlefield Vکالاسودا_ امروز قصد داریم تا به بررسی بازی Battlefield V بپردازیم. این بازی پرطرفدار به تازگی به بازار عرضه شده است و می خواهیم این بازی جذاب را مورد بازبینی قرار بدهیم.

بازی Battlefield بازگشته است ، حالا ما بازی Battlefield V را مورد بررسی قرار داده ایم و می خواهیم توضیحاتی در مورئد این بازی پرطرفدار به شما عزیزان ارائه کنیم.

آیا باید بازی Battlefield V را خریداری کنیم؟

واقعا سخت است که بگوییم بازی Battlefield V پیشرفت چشمگیر داشته است ولی هیچ کسی این بازی را این شکلی دوست ندارد. در عوض این بازی در راستای بازی Battlefield 1 ارائه شده است که به روزرسانی های جذاب به آن اضافه شده است.

چیزهای زیادی در این بازی است که ما هنوز ندیده ایم حداقل در بخش تک نفره ، ولی بخش Royale mode این بازی حرف های زیادی برای گفتن دارد. ویژگی های منحصر بفرد این بازی به قدری زیاد است که نمی توانیم در این مطلب به همه ی آنها اشاره کنیم ولی می توانیم بگوییم که این می تواند نگاه طرفداران این بازی را به خود جلب کند.

بررسی بازی Battlefield V

بررسی کامل بازی Battlefield V

بازی هایی که به صورت سریالی به بازار عرضه می شوند بعضی اوقات گمراه کننده هستند اما سری بازی های Battlefield که از بازی هایی است که طرفداران پر و پا قرص خود را دارد.

یک چرخش عظیم در این بازی رخ داده است که می توانیم به تغییر داستان این بازی از جنگ جهانی اول به جنگ جهانی دوم و اضافه شدن حالت Royale که می تواند نگاه خیلی از کاربران را به خود جلب کند. در این نسخه باگ های بازی به طور کامل رفع شده است که می تواند خبری خوبی برای بازیکنان باشد.

قیمت و زمان عرضه بازی Battlefield V

اول اینکه این بازی در اواخر امسال به بازار عرضه شده است . تاریخ 19 اکتبر زمانی بود که این بازی به کاربران معرفی شد ولی افرادی که این بازی را پیش خرید کرده بودند توانستند زودتر به این بازی دسترسی پیدا کنند. قیمت این بازی هم حدود 80 دلار تعیین شده است که البته این عدد در کشورهای مختلف تغییر می کند.

بخش های جدید بازی

پرداخت‌های درون برنامه‌ای در این بازی وجود خواهند داشت اما این مهم به شکلی نیست که به تجربه بازی صدمه‌ای بزند. حالت Tides of War، بخش جدید این بازی خواهند بود که بازی‌بازان را وارد درگیری‌هایی بسیار بزرگ می‌کند. در حقیقت این بخش، شکل تغییریافته سیزن پس این سری است که اینبار الکترونیک آرتس در نظر دارد تا از طریق این بخش، محتوای جدیدی برای این بازی منتشر کند که به صورت رایگان هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها