اخبار

بررسی بازی Football Manager 2019

بررسی بازی Football Manager 2019

کالاسودا - بررسی بازی Football Manager 2019کالاسودا_ امروز در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بازی Football Manager 2019 بپردازیم که می تواند برای شما دوستان جالب توجه باشد.

کیفیت بی نظیر بازی Football Manager 2019

خیلی متغیرها برای اینکه شما یک فصل بی نظیر در بازی Football Manager داشته باشید دخیل است. شما باید مجموعه ای از کارها مانند بالا نگه داشتن روحیه تیمی ، قرارداد بستن با بازیکنان خوب در فصل نقل و انتقالات ، برنامه ریزی مناسب برای تمرینات تیمی را به خوبی انجام دهید تا تیمی مناسب برای قهرمانی تشکیل دهید. واقعا اتفاق جذابی است که اگر شما به خوبی در زمین امتیازات را جمع کنید ولی برای امتیازگیری اول باید یک تیم را اساس و پایه آماده کنید. تاکتیک یکی از اساس تیم خوب است و بازی Football Manager 2019 می تواند تمام چیزهایی که کاربر نیاز دارد را به او هدیه دهد.

بررسی بازی Football Manager 2019

ویژگی های نسخه جدید بازی Football Manager 2019

در نسخه جدید این بازی شاهد گرافیک بالاتر ، تاکتیک ها به روز دنیا و گیم پلی بی نظیر هستیم. سیستم بازی تیم ها در این نسخه به سه دسته تقسیم می شود : در زمان تصاحب توپ ، زمان از دست رفتن توپ و در حالت گذار. در زمان تصاحب توپ انتخاب های شما مشخص است و افرادی که نسخه های قبلی این بازی را انجام داده باشند ، از این موضوع مطلع هستند. بخش حالت گذار یکی از بخش های جذاب این بازی محسوب می شود زیرا طرز تفکر کاربر را نشان خواهد داد و کاربر می تواند طرز فکری مانند پپ گواردیولا یا مائوریزیو ساری داشته باشد. انتخاب های کاربر در این بازی بسیار زیاد است که کاربران با استفاده از آنها می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

این بازی همچنین دارای یک بخش آموزشی است که راهنمای شما بازی را قدم به قدم به شما آموزش می دهد و بعد از چند بازی شما می توانید به صورت دستی تنظیمات را انجام دهید و دیگر راهنما حالت انتخابی برای شما خواهد داشت. شما حتی می توانید برای مقابله با تیم های قوی چندین هفته روی کارهای دفاعی تمرکز کنید و بهترین تیم را برای مسابقات شکل دهید.

اشتباهات داوری همیشه جزئی از فوتبال است و در این بازی هم این موارد دیده می شود ولی با وجود سیستم VAR و خط دروازه اشتباهات تا مقدار زیادی کاهش خواهد یافت و این از امکانات جدید این بازی محسوب می شود.

امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا