بررسی فنی هدفون بی‌سیم هوآوی FreeBuds 3i

در این مطلب به جدیدترین عضو هدفون‌های بی سیم هواوی با قابلیت لغو نویز، وارث FreeBuds 3 به نام هوآوی FreeBuds 3i می‌پردازیم.

به گزارش کالاسودا و به نقل از phonearena، به غیر از قیمت پایین؛ کیس آن بزرگتر شده و به جای کیس گرد، به صورت قرص مانند طراحی شده است. FreeBuds 3i بهتر در گوش قرار گرفته و به لطف مهر و موم بهتر، باعث لغو نویز و سرو صدای محیطی (ANC) می‌شود.

این هدفون بی سیم با 3.5 ساعت عمر باتری با یک بار شارژ عرضه می‌شود. قابلیت تماس خوب و کیفیت صدا، طراحی ارگونومیک و قیمت زیر 100 دلار، آن را به یک انتخاب خوب تبدیل کرده است.

طراحی هوآوی FreeBuds 3i

بدنه و گوشواره‌های مخروطی شکل ارگونومیک هستند و بسیار خوب در کانال گوش قرار می‌گیرند و در حین دویدن از گوش خارج نمی شوند؛ بنابراین آن‌ها برای ورزش سبک مناسب هستند؛ اما ضد آب نیستند و عرق کردن می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند.

لغو نویز، کیفیت تماس و صدا

هواوی از سه میکروفن برای گفتگو و لغو سر و صدا استفاده کرده، بنابراین کیفیت تماس با FreeBuds 3i بسیار مناسب است. عملکرد لغو نویز را می‌توانید فعال و غیر فعال کنید.

هنگامی که صحبت از کیفیت صدا می‌شود، FreeBuds 3i به خوبی عمل می‌کند. اما با توجه به قیمت زیر 100 دلار، از برخی از هدفون‌هایِ بی سیم قوی‌تر و گران‌تر، عملکرد ضعیف‌تری دارد. شما می‌توانید کد QR را در بخش اطلاعات اسکن کرده و با استفاده از برنامه Huawei در گوشی تنظیمات اکولایزر را به دلخواه خود تنظیم کنید.

باتری و سرعت شارژ هواوی FreeBuds 3i

اگر بخواهیم از بین معایب آشکار FreeBuds 3i مانند کیس بزرگ فاقد شارژ بی سیم، درایورهای کوچکتر و نسخه بلوتوث قدیمی و عمر باتری ذکر شده، یکی را انتخاب کنیم، بی شک عمر باتری بزرگ ترین مشکل آن است.

این هدفون بی سیم با 3.5 ساعت پخش صوتی یکی از کوتاهترین طول عمر باتری در میان هم رده‌های بی سیم خود را دارد.

رقبای اصلی FreeBuds 3i مانند محصولات اپل، سامسونگ، جبراً یا سونی، باتری‌های بهتری دارند، حتی آن‌هایی که از عملکرد ANC پشتبانی می‌کنند، بنابراین امیدواریم هواوی در نسخه‌های بعدی سری FreeBuds از باتری‌های بزرگتر و قوی‌تری استفاده کند.

مزایا هوآوی FreeBuds 3i:

  • ارزش مناسب با توجه به قیمت
  • قابلیت تماس خوب و کیفیت صدا
  • عملکرد لمسی ساده
  • شارژ سریع

معایب هوآوی FreeBuds 3i:

  • عمر باتری ضعیف
  • کیس بزرگ و دست و پا گیر بدون شارژ بی سیم
  • ANC ضعیف
  • قطعی در حین اتصال در برخی موارد

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها