برنامه‌های نینتندو برای استفاده از واقعیت افزوده

0
181

شاید در آینده‌ای نزدیک، شاهد حرکت‌ نینتندو به سوی تکنولوژی واقعیت افزوده روی کنسول‌های دستی سوییچ و از طریق چیزی مشابه VR Lobo kit و یا از طریق اپ‌های موبایلی باشیم.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat،  در گزارشی که اخیراً توسط TweakTown منتشرشده، مدیر جهانی نینتندو، شخص شونتارو فوروکاوا اعلام کرد تکنولوژی واقعیت افزوده، یکی از مواردی است که این شرکت به آن علاقه‌مند‌است.

به گفته‌ی فوروکاوا، تیم‌های توسعه‌ی نینتندو، تمام تکنولوژی‌های مختلف را بررسی کرده و با تیم‌های توسعه‌ی نرم‌افزار، همکاری نزدیکی دارند.

اگر این تیم‌ها به توافق برسند که یک تکنولوژی قابلیت استفاده در بازی‌ها را دارد، از آن استفاده می‌کنند. فوروکاوا همچنین اذعان داشت که این سیستم پیشرفت در نینتندو هیچ‌وقت تغییر نخواهد کرد.

فوروکاوا در ادامه گفت که نینتندو به‌شدت به تکنولوژی واقعیت افزوده علاقه‌مند‌است و به دنبال راه‌های استفاده از آن می‌گردد.

البته نینتندو کاملاً با این تکنولوژی بیگانه نیست و در زمان گذشته با کنسول 3DS و کارت‌های جادویی آن، کارهای جذابی انجام داده است.

البته که تکنولوژی واقعیت افزوده از آن زمان تاکنون راه بسیار زیادی را رفته است.

از طرفی با توجه به تجربه‌ی نینتندو از عنوان بسیار موفق Pokemon Go (که البته متعلق به نینتندو نیست) به‌عنوان مهم‌ترین بازی واقعیت مجازی چند سال گذشته، انتظار دست به عمل شدن نینتندو در چنین بازاری دور از ذهن نیست.

نینتندو هر چه هم در ذهن داشته باشد، امیدواریم از تلاش‌های اخیرش با تکنولوژی واقعیت مجازی موفق‌تر باشد. مخصوصاً اینکه کیت کاردستی این شرکت و هماهنگی آن با بازی‌های Super Smash Bros Ultimate و Breath of the Wild به‌شدت بد از آب در آمدند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها