ال جی برنامه زمانی آپدیت اندروید پای برای گوشی های جدیدش را اعلام کرد

ال جی برنامه زمانی آپدیت اندروید پای برای گوشی های جدیدش را اعلام کرد

ال جی در تلاش است آخرین گوشی های پرچمدار خود با جدیدترین سیستم عامل ارائه شده از سوی گوگل به روز کند. ال جی در این زمینه در حال رقابت با سامسونگ است، شرکتی که  به طور سنتی آپدیت سیستم عامل های خود را  بسیار دیر ارائه می دهد، در حالی که ال جی می خواهد زمان ارائه آپدیت ها به مشتریانش را سریع تر کند.

چه مدل هایی این آپدیت را دریافت خواهند کرد؟

با این حال به نظر می رسد که ال جی برخی اطلاعات مربوط به به روز رسانی های آینده اندروید 9.0 را منتشر کرده است. بسیاری از کاربران هنوز آگاه نیستند که تنها گوشی ال جی که اندروید 9 دریافت کرده است، گوشی G7 ThinQ است و اکنون برنامه زمانی آپدیت گوشی های دیگری مانند V30، V35 و V40 ThinQ را ارائه کرده است.

برنامه زمانی آپدیت گوشی های ال جی چه زمانی است؟

امروز این شرکت لیستی از گوشی هایی منتشر کرده است که به روز رسانی اندروید پای را برای مدل های V30، V35 و V40 ThinQ  اطلاع می داد. بنابر این گزارش سه ماهه دوم سال 2019 زمانی است که این گوشی اپدیت اندروید پای را دریافت خواهند کرد.

از آنجایی که ال جی برای به روز رسانی را ابتدا برای بازار کره جنوبی در نظر گرفته است، انتظار داریم که این به روز رسانی ها کمی بعدتر در سایر مناطق مانند اروپا و ایالات متحده آمریکا نیز ارائه شود. در صورت انتشار خبرهای جدیدتر در این خصوص شما را در جریان قرار خواهیم داد، اما فعلا چیز زیادی برای کاربران این گوشی های پرچمدار به جز زمان ارائه حدودی که سه ماهه دوم سال جاری میلادی ( فصل بهار) است وجود ندارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها