بهترین برنامه های اندرویدی تلویزیون های هوشمند سامسونگ

0
820
بهترین برنامه های اندرویدی تلویزیون های هوشمند سامسونگ

برنامه های اندرویدی تلوزیون های هوشمند سامسونگ تنوع بسیار زیادی دارد، این نرم افزار ها در استور رسمی گوگل وجود دارند و در این بخش قصد داریم برخی از آن ها را معرفی کنیم و به مرور آن ها بپردازیم.

تلویزیون های هوشمند سامسونگ را باید یکی از بهترین برند ها برای ساخت این محصولات دانست و قابلیت های بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد، البته در نظر داشته باشید که این نرم افزار ها مانند گوشی های اندرویدی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

معرفی نرم افزار Samsung TV Media Player

این نرم افزار را باید یک برنامه بسیار خوب دانست که قابلیت های بسیار جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این میان می توان به ویژگی هایی مانند جستجوی ویدئویی، اضافه کردن بخشی از ویدئو ها به بخش علاقه مندی های، به اشتراک گذاری ویدئو هایی و ایجاد لیست پخش موسیقی و مدیریت آن ها را می توان از مهم ترین امکاناتی دانست که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد.

معرفی نرم افزار Samsung TV Media Player

معرفی نرم افزار Samsung TV Remote Control App

این برنامه محبوبیت بسیار زیادی دارد و علت آن نیز به طور کامل مشخص است، زمانی که نمی توانید کنترل تلوزیون خود را پیدا کنید با استفاده از این نرم افزار می توانید کانال تلویزیون خود را تغییر دهید. این ویژگی برای تمام گوشی های هوشمند اندرویدی جدای از برند آن در اختیار شما قرار می گیرد. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار باید گوشی هوشمند شما دارای قابلیت IR باشد.

استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و با استفاده از آن تا فاصله 5 متری می توانید کانال مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این کار به صورت رایگان است و در هنگام استفاده از این نرم افزار هیچ تبلیغی نیز برای شما منتشر نمی شود.

معرفی نرم افزار Samsung TV Remote Control App

معرفی نرم افزار Samsung SmartCam

این اپلیکیشن در کنار بهترین برنامه های اندرویدی تلویزیون های هوشمند سامسونگ قرار می گیرد. این نرم افزار که در استور رسمی گوگل قرار دارد به کاربران اجازه می دهد تا به ویژگی های جالبی دسترسی پیدا کنند که در این میان می توان به مشاهده ویدئو زنده، پشتیبانی از فرمت ویدئویی H.264، اطلاع رسانی در مورد رویدادها و … اشاره کرد.

در کنار این نرم افزار ها باید اعلام کرد که اپلیکیشن های یوتیوب، نتفلیکس، Hulu و… نیز در این لیست جای دارند که از آن ها باید به عنوان بهترین نرم افزار های تلویزیون های هوشمند نام برد.

معرفی نرم افزار Samsung SmartCam

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از