گوگل مپس ویژگی دیگری از برنامه ویز را به عاریه گرفت

گوگل مپس ویژگی دیگری از برنامه ویز را به عاریه گرفت

گوگل تقریبا یک میلیارد دلار برای خرید برنامه ناوبری ویز در سال 2013 پرداخت کرد و به تازگی تعدادی از ویژگی های این برنامه را وارد برنامه گوگل مپس خود کرده است. این غول جستجو زمان زیادی برای ادغام برخی از ویژگی های اساسی این سرویس به پلتفرم اصلی نقشه گوگل خود سپری کرده است.

به عنوان مثال، کاربران نقشه های گوگل اکنون می توانند گزینه های گزارش تصادف و تله های سرعت را نیز در این اپلیکیشن ببینند. این دو ویژگی به شدت مورد استقبال کاربران واقع شده و به نظر می رسد که گوگل اکنون گزینه سومی را نیز به آن اضافه کرده است و آن این است که کاربران نیز می توانند گزارش های مربوط به تصادفات، تله های سرعت و قابلیت تردد ترافیک را نیز اطلاع دهند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

با استفاده از قابلیت تردد ترافیک، می توان از ترافیک مناطق پرترافیک مطلع شد و کاربران مسیر کم ترافیک تری را برای عبور و مرور انتخاب می کنند. این موجب یک تجربه ناوبری بهینه تر برای رانندگان می شود و پیشنهادات مسیریابی مفیدی در طول ساعت های اوج ترافیک به رانندگان می دهد.

این ویژگی همراه با قابلیت گزارش دهی تصادفات و تله های سرعت می تواند نقشه گوگل را شبیه به ویز کند. این ویژگی به زودی وارد نقشه های گوگل خواهد شد.

ویز یکی از برنامه های محبوب میلیون نفر از رانندگان در سراسر دنیاست و به طور مشخص بیش از 90 میلیون راننده با توجه به آخرین آمار رسمی از این برنامه استفاده می کنند و به طور متوسط 438 دقیقه در آن زمان صرف می کنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها