آیا برند نوکیا می تواند فروش بهتری در مقایسه با سال گذشته به دست آورد؟

آیا برند نوکیا می تواند فروش بهتری در مقایسه با سال گذشته به دست آورد؟

برند نوکیا بدون شک مهم ترین برند گوشی موبایل در تاریخ گوشی های هوشمند به خصوص برای کاربران ایرانی است. این برند که بخشی مهمی از خاطرات کاربران گوشی های موبایل را تشکیل داده است، در سال های اخیر دوباره روند رو به رشدی را در پیش گرفته است. امروز قصد داریم به این موضوع بپردازیم که آیا برند نوکیا می تواند موفقیت های بیشتری در مقایسه با سال 2018 به دست آورد یا خیر.

برند نوکیا در بخش گوشی های ارزان قیمت و میان رده فوق العاده است

برند نوکیا در سال 2018 شرایط بسیار خوبی را برای کاربران در بخش گوشی های میان رده ایجاد کرد. کمپانی اچ ام دی گلوبال در سال 2018 توانست با استفاده از به روزرسانی های متعدد برای گوشی های ارزان قیمت خود و ظاهر بسیار زیبا در کنار سخت افزار مناسب، مورد تایید کاربران قرار گیرد و فروش فوق العاده ای را به دست آورد. با این وجود برند نوکیا در سال های اخیر نتوانسته پرچمدار پرفروشی را روانه بازار فروش کند و در سال های اخیر که گوشی های پرچمدار به نوعی شناسنامه یک برند محسوب می شوند، نتوانسته محصولی در اندازه شهرت و قدمت برند نوکیا تولید کند؛ به گونه ای که بتواند تمام گوشی های هوشمند را تحت تاثیر خود قرار دهد.برند نوکیا در بخش گوشی های ارزان قیمت و میان رده فوق العاده است

نوکیا در سال 2019 چگونه می تواند فروش بهتری را به دست آورد؟

برند نوکیا در سال جاری با رعایت کردن چند موضوع به خوبی می تواند شرایط خود را بهبود بخشد. این کمپانی صاحب نام در سال گذشته توانسته است مهم ترین قدم های بازگشت خود را انجام دهد؛ از این رو به نظر می رسد در سال 2019 شرایط بهتری را تجربه خواهد کرد. نوکیا تعداد گوشی های به نظر مناسبی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بر اساس نیازشان و بودجه خود خرید کنند با این وجود بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند نوکیا باید تعداد محصولات خود را افزایش دهد تا گروه های بیشتری از کاربران را در کنار خود جمع کند.

نوکیا اگر بتواند فروش میان رده های خود را حفظ کند و عرضه گوشی موبایل نوکیا 9 با پنج دوربین اصلی نیز بتواند فروش خوبی را برای این برند همراه داشته باشد، می توان انتظار داشت که نوکیا از برند نهم پرفروش ترین برندهای موبایل به رتبه های بهتری در سال جاری دست پیدا کند. همچنین به نظر می رسد در بازار ایران نیز نوکیا شرایط خوبی را برای کاربران به همراه خواهد آورد، زیرا بازار موبایل ایران را می توان بازار گوشی های میان رده ای دانست که نوکیا در آن بسیار قدرتمند است.نوکیا در سال 2019 چگونه می تواند فروش بهتری را به دست آورد؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها