آیا برند Honor از گوشی های شیائومی پرفروش تر است؟

برند Honor روز گذشته ادعا کرد که اولین برند چینی در بخش فروش اینترنتی است. برند Honor که این روزها حضور فعالی در بازار جهانی موبایل دارد، روز گذشته همزمان با رونمایی از گوشی موبایل A9s سامسونگ، مراسمی را برگزار کرد تا درخصوص محصولات جدید خود وآینده برند Honor به قدرتنمایی بپردازد. در این مطلب قصد داریم در مورد بخشی از صحبت های این مراسم بحث کنیم.
مدیران برند Honor در این مراسم ادعا کردند که این برند در فروش گوشی های هوشمند به صورت اینترنتی رتبه اول را دارد. در این بخش یک سوال ایجاد می شود و آن هم میزان فروش برند Honor در مقایسه با شیائومی است. درواقع مدیران این برند به همین موضوع پرداختند و به صورت رسمی تصاویری منتشر شد که نشان می داد فروش و درآمد این برند چینی به مراتب بالاتر از رقیب قدرتمندش شیائومی است. این صحبت ها در مورد فعالیت دو سال اخیر برندهای موبایل بوده که بسیار جالب توجه خواهد بود، زیرا تعداد محصولات این برند چینی در مقایسه با شیائومی، که یک غول تکنولوژی محسوب می شود، بسیار کمتر است. با وجود این، برند Honor ادعا می کند فروش بالاتری داشته و در رتبه نخست قرار دارد.
آیا برند Honor از گوشی های شیائومی پرفروش تر است؟

برند Honor چه فروشی را در بازار جهانی تجربه می کند؟

در این مراسم مدیران برند Honor به صورت رسمی اعلام کردند که بیش از ۱۵۰درصد افزایش فروش داشته اند و این روزها پیشرفت های بسیار خوبی را در خارج از بازار چین تجربه می کنند. در سال های اخیر برند Honor پیشروی های جالبی در بازار اروپا داشته و رتبه های جالبی را نیز به صورت رسمی اعلام کرده است. علاوه بر رتبه های بسیار خوب در کشورهای اروپایی، این کمپانی مشهور در بازار هندوستان و مالزی نیز رشد بسیار خوبی داشته است.
در ادامه این مراسم صحبت هایی در مورد عرضه گوشی هوشمند آنر ویوو ۲۰ منتشر شد که نشان می دهد این برند قدرتمند قصد دارد پرچمدار خود را با لنز مشهور ۴۸ مگاپیکسلی سونی روانه بازار فروش کند. باید منتظر ماند و دید این گوشی هوشمند چه فروشی را در بازار جهانی تجربه خواهد کرد.
برند Honor در سال های اخیر فروش بسیار خوبی را در بازار جهانی تجربه کرده است و به نظر می رسد با ایجاد فروشگاه هایی به صورت انحصاری، بتواند در بازار کشورما نیز فروش خوبی را به دست آورد.
نظر شما در مورد این برند چینی چیست؟ آیا این برند را برتر از سایر برندهای چینی می دانید یا گوشی های شیائومی و سامسونگ را به این برند ترجیح می دهید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار