اخبار

HTC آینده گوشی های هوشمند را از طریق بلاکچین تحت تاثیر خود قرار می دهد

کالاسودا - کالاسودا- کمپانی تایوانی HTC قصد دارد اولین گوشی هوشمند مبتنی بر فناوری بلاکچین را وارد بازار جهانی کند. این کمپانی که بعد از مدت ها توانسته به سود دهی برسد قصد دارد با استفاده از این فناوری امکان مبادلات را  از طریق پول های رمزگذاری شده  برای کاربران فراهم کند.

در سال های اخیر کمانی های ساخت موبایل بیشتر به بررسی و توسعه گوشی های خود مبتنی بر هوش مصنوعی پرداخته اند. با این وجود اچ تی سی امروز خبری را منتشر کرد که می تواند آینده گوشی های هوشمند را تحت تاثیر خود قرار دهد. این کمپانی تایوانی اعلام کرد قصد دارد گوشی هوشمند Exodus را به زودی وارد بازار کند. این دستگاه اولین گوشی هوشمند مبتنی بر بلاکچین است. این خبر به سرعت در تمام نقاط دنیا منتشر شد و حال باید منتظر خبر های بیشتر از این گوشی هوشمند باشیم. اچ تی سی تصویری در کنار این خبر از گوشی Exodus منتشر نکرده است و برای این خبر تصویر نقشه های تولیدی این گوشی هوشمند را در نظر گرفته است.

نکته جالب این خبر به این مورد اشاره دارد که «فیل چن» برای توسعه این گوشی هوشمند مسئولیت های بسیار زیادی دارد این فرد را می توان یکی از برترین مدیران اچ تی سی دانست که موسس بخش واقعیت مجازی این کمپانی نیز به شمار می رود. او در صحبت هایش بیان می کند که :

گوشی هوشمند Exodus قابلیت پشتیبانی از پروتکل های مانند نظیر بیت کوین، اتریوم، Dfinity و غیره را فراهم می کند. هدف از این گوشی پشتیبانی از تمام قابلیت های بلاکچین است. به زودی خبر های جالبی برای کاربران منتشر خواهیم کرد.

این گوشی هوشمند از cold wallet storage یا همان کیف پول سرد بهره می برد و به کاربران این توانایی را می دهد که ارزهای مجازی را بدون نیاز به اینترنت ذخیره کنند و بدین ترتیب امکان به سرقت رفتن آنها را تا حد زیادی کاهش می دهد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا