با بهترین استریم ها برای گوشی های آیفون در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

با بهترین استریم ها برای گوشی های آیفون در سال 2019 آشنا شوید
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

این روزهای استریم ها را باید یکی از جذاب ترین موارد برای کاربران گوشی های هوشمند دانست، از این رو قصد داریم به معرفی بهترین استریم ها برای گوشی های آیفون در سال ۲۰۱۹ بپردازیم.

نرم افزار استریم Apple Music

این سرویس در ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ خود سرویس استریم خود را در اختیار کاربران قرار داد و راه اندازی کرد، با اشتراک ماهیانه ۹.۹۹ دلار می توانید حجم بسیار زیادی از موسیقی های هنرمندان قدیمی را دریافت کرده و آن ها را به صورت آفلاین گوش کنید. در این استریم شما به Beats 1 نیز دسترسی پیدا خواهید کرد که امکان پشتیبانی ۲۴ ساعته را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر شما از گوشی های هوشمند آیفون، آیپد، مک و اپل تی وی استفاده می کنید اپل موزیک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

بهترین استریم ها برای گوشی های آیفون نرم افزار Apple Music

معرفی نرم افزار استریم Spotify

اسپاتیفای را باید رقیب جدی اپل موزیک دانست. این استریم بسیار هیجان انگیز نیز اشتراک ماهیانه ۱۰ دلاری دارد، البته این استریم مانند اپل موزیک امکان ۱۵ دلار برای عضویت خانوادگی را برای کاربران فراهم می کند. یکی از جالب ترین ویژگی های اسپاتیفای را باید ایجاد یک صف برای مشاهده موسیقی ها به صورت حالت shuffle است. این سرویس نیز امکان دسترسی به موسیقی ها را به صورت آفلاین در اختیار قرار می دهد. اسپتیفای این روز ها سعی در ایجاد تغیرات جدید دارد تا بتواند رقابت جدی تری را با اپل موزیک داشته باشد.

در کنار این دو استریم مشهور که بدون شک در کنار بهترین استریم ها برای گوشی های آیفون در سال ۲۰۱۹ قرار می گیرند، YouTube Music and Google Play Music ، Amazon Music with Amazon Prime ، TIDAL، Pandora ، Deezer و همچنین SoundCloud را در کنار این ابزار های به عنوان بهترین استریم ها معرفی کرد.

بهترین استریم ها برای گوشی های آیفون نرم افزار Spotify

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار