با بهترین اسپیکرهای بلوتوثی قابل حمل جدید بازار آشنا شوید

0
293

اسپیکرهای بلوتوثی قابل حمل زیادی در بازار وجود دارد که در اشکال، اندازه و قیمت های مختلف عرضه می شود. بنابراین هر مدلی برای هر سلیقه ای وجود دارد. در ادامه با تعدادی از این اسپیکرها آشنا می شوید.

UE Wonderboom 2

این اسپیکر بلوتوثی دارای صدای کامل، شفاف و طراحی کم حجم است. همچنین به صورت ضدآب و ضد گرد و غبار ساخته شده است تا حین ماجراجویی های خود نیز از آن استفاده کنید. تنها نکته منفی این گوشی طول عمر باتری ان است که 8 ساعت بوده و چندان چشمگیر نیست. اما ما طراحی جمع و جور آن را دوست داریم، حتی اگر شکل کروی آن به سختی در چمدان یا کیف جا شود.

JBL Xtreme 2

اگر یک اسپیکر بلوتوثی می خواهید که صدای سیستم استریو کوچکی را برای شما فراهم کند، JBL Xtreme 2 یک انتخاب فوق العاده است. این اسپیکر را می توان به دلیل باس فراوان، حجم صدای بالا و صدای کاملا شفاف ستایش کرد. این اسپیکر دارای امتیاز IPX7 است به این معنی که می تواند تا 1 متر زیر آب غوطه ور بماند. این اسپیکر دارای عمر باتری 19 ساعته است.

Sony SRS-XB32

اگر به چیزی بزرگتر از دو اسپیکر بالایی نیاز دارید، Sony SRS-XB32 می تواند انتخاب خوبی باشد. این اسپیکر صدایی بالاتر از دو اسپیکر قبلی دارد و باس های بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. همچنین دارای امتیازاتی چون ضدآب / ضد گرد و غبار است. در تست باتری حدود 6 ساعت دوام آورد. این اسپیکر دارای چراغ های رنگی و چشمک قابل تنظیم است که می تواند جذابیتی برای مصرف کنندگان محسوب شود.

Tribit XSound Go

اگر می خواهید اسپیکر جمع و جور و قابل حمل تری نسبت به موارد بالا داشته باشید، اسپیکر Tribit XSound Go می تواند برای شما مناسب باشد. این اسپیکر به اندازه ای کوچک است که می تواند درون کیف شما جای بگیرد و 10 ساعت با آن موسیقی گوشی کنید. این اسپیکر دارای گواهینامه IPX7 به معنای ضدآب بودن است و می تواند تا نیم ساعت در 1 متر آب مقاوم بماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از