بهترین اسپیکر هوشمند 2019

0
413
بهترین اسپیکر هوشمند 2019

امروزه علاوه بر آمازون شرکت‌های دیگر نیز دست به تولید اسپیکرهای هوشمند زده‌اند؛ در این اسپیکرها تفاوت‌های سخت‌افزاری وجود دارد؛ که بر روی اندازه، قیمت و کیفیت صدای آن‌ها تأثیر خواهد گذاشت. بنابراین تصمیم گرفتیم در این مطلب بهترین اسپیکر های هوشمند سال 2019 را به شما معرفی کنیم.

آمازون، گوگل و اپل شرکت‌هایی هستند که درزمینهٔ تولید اسپیکرهای هوشمند فعالیت دارند و رقابت بین این غول‌های فناوری باعث شده تا انتخاب سخت شود. ازنظر بررسی ما اسپیکرهای Amazon Echo Dot و Google Nest Mini بهترین انتخاب هستند؛ این دو می‌توانند علاوه بر پخش موزیک، چراغ‌ها را روشن و خاموش کنند؛ به سؤالات شما جواب داده و رویداد خاصی را به شما یادآوری کنند و بر اساس دستورات صوتی تنظیم شوند.

بهترین اسپیکرهای هوشمند 2019

بهترین اسپیکر هوشمند از همه لحاظ: Amazon Echo Dot (نسل سوم)

انتخاب یک اسپیکر به‌عنوان بهترین اسپیکر هوشمند دنیا بسیار سخت است؛ هم گوگل و هم آمازون بلندگوهای هوشمند بسیار توانمندی دارند. ازنظر ما در این رقابت آمازون اندکی سرتر است؛ دستیار صوتی آمازون نسبت به Google Assistant و Apple Siri از قابلیت‌های بیشتری برخوردار است و نسل سوم Amazon Echo Dot از نسخه‌های قبلی بهتر به نظر می‌رسد.

بهترین اسپیکر هوشمند از همه لحاظ: Amazon Echo Dot (نسل سوم)

بهترین اسپیکر هوشمند از نظر کیفیت صدای خوب با توجه به قیمت آن: اسپیکر Sonos One

اسپیکر Sonos One یک بلندگو خوب با صدای باکیفیت و قیمت مناسب است که امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. Sonos One دارای دستیار صوتی الکسا و دستیار Google می‌باشد و شما در حین راه‌اندازی آن می‌توانید یکی از این دو دستیار صوتی را انتخاب نمایید. علاوه بر این اسپیکر Sonos One دارای AirPlay 2 اپل است؛ بنابراین می‌توانید آن را با هر دستگاه دارای قابلیت Siri از جمله آیفون خود کنترل کنید.

بهترین اسپیکر هوشمند از نظر کیفیت صدای خوب با توجه به قیمت آن: اسپیکر Sonos One

بهترین اسپیکر ازنظر دستیار صوتی: اسپیکر Google Nest Mini

شما با خرید این اسپیکر می‌توانید از قابلیت‌های دستیار صوتی گوگل استفاده کنید. دستیار Google به اندازه الکسا توانایی‌های زیادی دارد و این امر باعث شده است بسیاری از کاربران به‌جای اسپیکر آمازون به سمت اسپیکر گوگل بروند. دستیار Google هوشمندتر است و می‌تواند چند صدا مختلف را تشخیص دهد؛ بنابراین اگر هرکدام از اعضای خانواده درباره یادآوری‌های خود، از این اسپیکر سؤال کنند؛ به هرکدام پاسخ‌های متفاوتی می‌دهد. اگرچه الکسا نیز اکنون می‌تواند این کار را انجام دهد.

بهترین اسپیکر ازنظر دستیار صوتی: اسپیکر Google Nest Mini

بهترین اسپیکر برای خانه‌های هوشمند: اسپیکر Amazon Echo Plus (نسل دوم)

اسپیکر گوگل و آمازون، هردو قابلیت‌هایی دارند که با استفاده از آن می‌توانند وسایل هوشمند خانه شما را کنترل کنند؛ با اینکه دستیار صوتی گوگل هوشمندتر است؛ اما الکسا نیز می‌تواند قابلیت‌های خوبی را در اختیار شما قرار دهد. این اسپیکر آمازون قابلیت اتصال و کنترل بسیاری از وسایل هوشمند خانه شما را دارد و می‌تواند همه آن‌ها را همگام‌سازی کند.

بهترین اسپیکر برای خانه‌های هوشمند: اسپیکر Amazon Echo Plus (نسل دوم)

اسپیکر با صدای باکیفیت و فراگیر: Apple HomePod

این اسپیکر با دستیار صوتی سیری می‌تواند موسیقی‌های زیبا را باکیفیت پخش کند؛ به‌طوری که صدای آن تمام اتاق را فرامی‌گیرد. کیفیت صدای آن همانند اسپیکر Sonos One است. شما همچنین می‌توانید از HomePod اپل برای کنترل محصولات خانه هوشمند خود از طریق دستورات صوتی استفاده کنید. البته محدودیت‌هایی نیز وجود دارد؛ در مورد خانه هوشمند، شما محدود به دستگاه‌هایی هستید که با پلت فرم خانه هوشمند اپل یعنی HomeKit کار می‌کنند. شما فقط می‌توانید از سرویس موسیقی اپل و با دستورات صوتی موسیقی پخش کنید. سایر بلندگوهای هوشمند گزینه‌های متنوع دیگری نیز دارند. بنابراین HomePod محدودیت‌های بیشتری دارد.

در نهایت اگر به خرید محصولات اپل تعصب دارید و از کیفیت صدای اسپیکر برای شما مهم است؛ این اسپیکر انتخاب خوبی است.

اسپیکر با صدای باکیفیت و فراگیر: Apple HomePod

بهترین اسپیکر هوشمند قابل‌حمل: اسپیکر JBL Link 20

با توجه به طیف گسترده‌ای از بلندگوهای هوشمند تنها چند عدد از آن‌ها قابل‌حمل هستند. JBL Link 20 باتری خوبی داشته و یکی از بهترین اسپیکرهای هوشمند قابل‌حمل است. علاوه بر باتری خوب، صدای آن نیز باکیفیت است و از دستیار صوتی گوگل همانند Google Nest Mini استفاده می‌کند.

این اسپیکر بی‌سیم ضد آب طراحی شده است؛ بنابراین شما در محیط بیرون از خانه نیز می‌توانید به پخش موسیقی بپرداز‌ید و گوشی خود را از طریق وایفای و یا بلوتوث به آن وصل کنید.

بهترین اسپیکر هوشمند قابل‌حمل: اسپیکر JBL Link 20

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها