اپل

بهترین اپلیکیشن ادیت عکس آیفون در سال 2018 چیست؟

بهترین اپلیکیشن ادیت عکس آیفون در سال 2018 چیست؟

کالاسودا - بهترین دوربین برای هر فردی گوشی ای است که در جیبش می گذارد و می تواند هر لحظه به عکاسی بپردازد. اما گاهی عکس های یهویی و در لحظه ما هم نیاز به ویرایش دارند.

 برنامه دوربین آیفون یکی از برنامه های پرکاربرد این گوشی است که کنترل خوبی به کاربر برای عکاسی می دهد اما در عین حال فاقد تنظیمات پیشرفته HDR، افکت های مناسب و دادن وجهه هنری به عکس هاست. اپلیکیشن های زیادی برای کاربران گوشی های اندروید و iOS عرضه شده است که در زیر نگاهی به اپلیکیشن های ادیت عکس در گوشی های آیفون می اندازیم. این برنامه ها بهترین برنامه های ادیت عکس و ویدئو در سال 2018 بوده اند و از میان آنها شما می توانید بهترین اپلیکیشن ادیت عکس آیفون در سال 2018 را انتخاب کنید.

اپلیکیشن ProCameraبهترین اپلیکیشن ادیت عکس آیفون اپلیکیشن ProCamera

این اپلیکیشن یک برنامه دوربینی ساده که ویژگی های پیشرفته را به گونه ای پوشش می دهد که دسترسی به آنها آسان باشد. با کمک این اپلیکیشن شما می توانید ISO و سرعت شاتر را تنظیم کرده و تعادل رنگ سفید را اصلاح می کند. همچنین میزان نوردهی و تمرکز مستقیم به شما اجازه می دهد که بسیار عمیق تر از نگاه خود عکس بگیرید.

اپلیکیشن VSCOبهترین اپلیکیشن ادیت عکس آیفون اپلیکیشن VSCO

این اپلیکیشن توسط شرکت Visual Supply ساخته شده است، شرکتی که به سبب برخی از فیلترهای شبیه سازی فیلم برای نرم افزار Adobe Lightroom شناخته شده است و جای تعجب نیست که فیلترهای شگفت انگیزی را می تواند در برنامه ادیت عکس این اپلیکیشن نیز مشاهده کنید.

زیبایی فیلترهای VSCO در سنجش میزان زیبایی شناسی به گونه ای است که می تواند آن را تبدیل به یک اثر هنری کرده و حس خوبی برای مخاطب در عکس های شما ایجاد کند. این اپلیکیشن میزان قدرت هر فیلتر را تعیین می کند و توسط آن می توانید فیلترها و اثرات آن را خنثی کرده یا بولدتر کنید.

اپلیکیشن FilMic Proبهترین اپلیکیشن ادیت عکس آیفون اپلیکیشن FilMic Pro

این اپلیکیشن، برنامه شماره یک برای ضبط ویدئو روی آیفون است، اگر شما می خواهید کنترلی برای آنچه می خواهید ضبط کنید داشته باشید، این اپلیکیشن باب میل شماست. FilMic Pro به شما اجازه می دهد که سرعت بیت را تغییر دهد، گزینه ثبات تصویر را انتخاب کرده و به سادگی با کلید زوم کار کنید. همچنین می توانید سطح صوتی خود را تنظیم کرده، هیستوگرام را مشاهده کنید و نوردهی خود را تغییر دهید. آخرین نسخه از این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد که فرآیند شروع ضبط و متوقف کردن آن را با ساعت اپل واج خود کنترل کنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا