بهترین اپلیکیشن قفل گذاری برنامه ها در اندروید

0
۹۴
بهترین اپلیکیشن قفل گذاری برنامه ها در اندروید

ما همواره گوشی های هوشمند خود را پر از داده های حساس می کنیم، از عکس های خصوصی گرفته تا پیام های مهم و خصوصی. قفل کردن برنامه ها به شما این امکان را می دهد که داده هایتان را محافظت کنید. با این وجود تمام برنامه های قفل گذاری ارزش نصب ندارند، برخی از آنها کلاهبرداری، تبلیغاتی و نا امن هستند. برای اینکه مطمئن شوید بهترین راه محافظت از آنها را دارید، در ادامه بهترین اپلیکیشن قفل گذاری برنامه ها در اندروید برای شما ارائه شده است.

قفل برنامه Norton App Lock

اگر به دنبال یک قفل برنامه از یک ارائه دهنده اصلی امنیتی هستید ، Norton App Lock بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. Symantec شركت حامی نورتون ، از سال 1982 وارد این بازی امنیت فنی شده است.

مانند همه اپلیکیشن های قفل گذاری خوب ، تمرکز اصلی Norton App Lock محافظت از برنامه های فردی از دسترسی غیر مجاز است. چندین روش امنیتی در دسترس است. می توانید برنامه های خود را با کد PIN یا الگوی قفل کنید. همچنین اگر دستگاه Android دارای اثر انگشت خوان است، از امنیت اثر انگشت نیز پشتیبانی می کند.

می توانید با کمک آن عکس های خود را قفل کرده و برنامه های شبکه های اجتماعی خود را ایمن کنید، همچنین کنترل های والدین را بر روی دستگاه های استفاده شده توسط کاربران کودک و نوجوان نصب کنید. یکی از ویژگی های خوب این برنامه محافظت در برابر سرقت است ، هنگامی که کسی سه بار نتواند دستگاه شما را باز کند، از آن عکس می گیرد.این برنامه بیش از یک میلیون بار نصب شده است و کاملاً رایگان است و خرید داخلی لازم نیست.

قفل برنامه app lock Norton

برنامه قفل  Keepsafe

بیش از پنج میلیون کاربر به Keepsafe اعتماد دارند که توسعه دهنده ای برای برنامه های مختلف متمرکز بر امنیت، با محافظت از برنامه ها است. رابط کاربری موجود در پشت App Lock آن را به یکی از ساده ترین و جذاب ترین برنامه های قفل برنامه برای استفاده در دستگاه های اندرویدی تبدیل کرده است که به توضیح محبوبیت آن کمک می کند.

این قفل برنامه شامل PIN و قفل الگو در کنار قفل اثر انگشت است. این برنامه های شما را به بخش های قفل شده و قفل نشده و همچنین یک بخش کلی برای دسترسی به همه برنامه های شما هدایت می کند. شما به سادگی می توانید برنامه هایی را که می خواهید قفل کنید برای محافظت کردن فعال کنید. اگر نگران کودکان خود هستید، بخش کنترل والدین Keepsafe می تواند به شما در قفل کردن یا حذف برنامه های خاص کمک کند. همچنین از هرگونه معاملات غیرمجاز مرتبط با حساب Google شما جلوگیری می کند. البته این برنامه با تبلیغات همراه است، اما می توانید با پرداخت مبلغ 0.99 دلار در برنامه، تبلیغات را حذف کنید.

برنامه قفل  Keepsafe

برنامه App Locker by BGNMobi

شاید نام این برنامه اندکی تخیلی به نظر می رسد، اما این نامگذاری دلیل نمی شود که این برنامه چیزی از رقبای خود کم داشته باشد. تقریباً مانند سایر برنامه ها، نرم افزار Locker دارای قفل  الگو و قفل اثر انگشت را برای برنامه های شما ارائه می دهد. شما می توانید از تنظیمات سیستم برای محافظت از دستگاه خود محافظت کنید ، البته این به این معنی است که تنظیمات حیاتی مانند تعویض داده های تلفن همراه یا Wi-Fi) بدون اجازه شما قابل تغییر نیست.

مانند قفل برنامه Keepsafe ، این برنامه نیز از دستگاه شما نیز در برابر خریدهای غیرمجاز محافظت خواهد کرد. و از نصب برنامه ها بدون اجازه جلوگیری می شود. حتی به شما امکان می دهد تا تم اپلیکیشن را متناسب با طراحی تلفن خود تنظیم کنید. برنامه پایه این اپلیکیشن رایگان است، اما برخی از ویژگی ها در پشت خریدهای درون برنامه ای پنهان است. به عنوان مثالبرای  حذف تبلیغات باید 3.49 دلار به این برنامه بپردازید.

برنامه App Locker by BGNMobi

AppLock by DoMobile

این برنامه توسط 100 میلیون کاربر نصب شده است که آن را به یکی از محبوب ترین برنامه های قفل گذاری اندروید تبدیل کرده است. اگر به دنبال محافظت از عکس ها یا فیلم های خاص هستید ، می توانید آنها را با AppLock کاملاً از گوشی خود مخفی کنید. در عوض آنها در یک فضای خصوصی شما ظاهر می شوند، فقط در برنامه AppLock قابل دسترسی هستند. همچنین یک مرورگر خصوصی در برنامه وجود دارد که فضای امنی را برای مرور اینترنت بدون به خطر انداختن تاریخچه مرورگر در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می توانید برخی از اعلان های برنامه را مخفی کنید ، تغییرات را متوقف کنید ، داده های تلفن همراه و Wi-Fi خود را قفل کرده و با برنامه افزونه Advanced Protection  محافظت بیشتری از گوشی خود به عمل آورید.

AppLock by DoMobile

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از