آشنایی با بهترین اپلیکیشن های سال 2017 شرکت اپل

آشنایی با بهترین اپلیکیشن های سال 2017 شرکت اپل

آشنایی با بهترین اپلیکیشن های سال 2017 شرکت اپلکالاسودا – به تازگی کمپانی قدرتمند اپل بهترین اپلیکیشن ها و موسیقی های  سال 2017 موجود در استور رسمی خود(app store) و آیتونز را برحسب بیشترین بازدید و دریافت نرم افزار  انتخاب کرده است . این انتخاب ها برحسب استفاده کاربران بوده است و همواره نرم افزار هایی که مورد استقبال میلیون ها کاربر سیستم عامل هوشمند IOS  بوده است  می توانند در کنار اپلیکیشن های موجود در گوشی هوشمند خود قرار گیرد .
در سال 2017 نرم افزار ها و بازی های بسیار پرطرفداری برای گوشی های هوشمند آیفون و آیپد ها معرفی شد که مورد استقبال بسیاری از طرفداران این سیستم عامل قدرتمند قرار گرفت حال با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال میلادی شرکت اپل  مطابق چند سال اخیر در اقدامی جالب و پرهیجان بهترین اپلیکیشن ها و بازی های خود را بر حسب بازدید کاربران در اختیار علاقه مندان قرار داده است تا بتوانند با بهترین اپلیکیشن ها موجود در استور رسمی خود آشنا شوند . حال به بررسی این نرم افزار ها می پردازیم:
بهترین اپلیکیشن  گوشی هوشمند آیفون: Calm
لینک دانلود اپلیکیشن  Calm

بهترین بازی گوشی هوشمند آیفون:  Splitter Critters
لینک دانلود بازی Splitter Critters

بهترین اپلیکیشن آیپد:  Affinity Photo
لینک دانلود اپلیکیشن Affinity Photo

بهترین بازی آیپد:  The Witness
لینک دانلود بازی The Witness

اپل امسال لیستی کامل تر را با قوانین و نظم خاسی  انتشار داده است که بسیار جالب و اظلاعات بسیار مفیدی به کاربران میدهد و می توان  از صفحه‌ی Top Trends of the Year  به ترند‌های 2017 نگاهی داشته باشید.
همچنین موسیقی نیز به بخشی قدرتمند از آیتونز تبدیل شده است که طرفداران و علاقه مندان مخصوص خود را دارد برترین بهترین آهنگ‌ها و آلبوم‌های سال از لینک زیر قابل دریافت است :
http://applemusic.com/Music2017macrumors
پر بازدید ترین آهنگ و آلبوم نیز به شرح زیر است:
بهترین آهنگ سال 2017 : “The Shape of You” by Ed Sheeran
بهترین آلبوم سال 2017: “More Life.” by Drake

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها