اخبار

بهترین برنامه های کامپیوتر کدام یک هستند؟

بهترین برنامه های کامپیوتر کدام یک هستند؟

کالاسودا - امروز در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بهترین برنامه های کامپیوتر بپردازیم و این برنامه ها را به شما معرفی کنیم که می تواند برای شما دوستان جالب توجه و کاربردی باشد.

برنامه ها پایه های هر سیستم و کامپیوتری هستند. چه شما سیستمی تازه خریداری کرده یا اینکه ویندوز خود را عوض کرده باشید ، اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه های اساسی را روی ویندوز خود نصب کنید. برنامه های بسیاری در این مجموعه قرار دارد ولی ما می خواهیم بهترین برنامه های کامپیوتر را به شما معرفی کنیم:

1- مرورگر اینترنت: گوگل کرومبهترین برنامه های کامپیوتر مرورگر اینترنت: گوگل کروم

در کمال ناباوری گوگل کروم بهترین مروگر انتخاب شده است. این مرورگر مزیت هایی مانند سرچ گوگل برای عکس و افزونه های جذابی دارد که می تواند برای کاربران خاص و کاربردی باشد. این مرورگر یکی از بهترین مرورگرهای موجود در بازار محسوب می شود.

2- فضای ابری: دراپ باکسبهترین برنامه های کامپیوتر فضای ابری: دراپ باکس

اگر شما یک فضای ابری مناسب برای خود هستید ما به شما دراپ باکس را پیشنهاد می کنیم. این برنامه در ابتدا به شما حدود دو گیگ فضای ذخیره پیشنهاد می کند و اگر بتوانید دوستان خود را به نصب و استفاده از برنامه پیشنهاد کنید ، این حجم افزایش پیدا می کند. این برنامه نیز یکی از بهترین برنامه های کامپیوتر محسوب می شود که شما می توانید برنامه های خود را روی آن ذخیره کنید. شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی فایل های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

3- سرویس پخش موسیقی: اسپاتیفایبهترین برنامه های کامپیوتر سرویس پخش موسیقی: اسپاتیفای

سال ها پیش ، گوش دادن به موسیقی منوط به این موضوع بود که کلکسیونی از آهنگ های MP3 خود را در یک فایل ذخیره کنید و بعد آنها را به صورت مجموعه ای اجرا کنید. زمانی برنامه اسپاتیفای به بازار عرضه شد دیگر به این موضوع نیاز نبود و شما می توانید بهترین و کامل ترین مجموعه ها را در این برنامه پیدا کنید.

4- مدیا پلیر : برنامه VLCبهترین برنامه های کامپیوتر مدیا پلیر : برنامه VLC

با محبوبیت روز افزون برنامه یوتیوب ، شما می توانید هر ویدئویی را در مرورگر خود ببینید و اما داشتن یک برنامه مدیا پلیر در سیستم خود بد نیست و شما می توانید تمام فایل های داخلی سیستم خود را به وسیله آن اجرا کنید. یکی از بهترین برنامه های کامپیوتر در این زمینه VLC است که می تواند هر یک از ویدئوهای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا کنید.

5- پیام رسان : اسکایپبهترین برنامه های کامپیوتر پیام رسان : اسکایپ

آیا شما به دنبال راهی برای ارتباط با دوستان و خانواده خود در سرتاسر جهان هستید؟ شما می توانید برنامه اسکایپ را دانلود و نصب کنید زیرا این برنامه هم یکی از بهترین برنامه های کامپیوتر محسوب می شود که به وسیله آن شما می توانید با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشید.

6- آنتی ویروس : Avastبهترین برنامه های کامپیوتر آنتی ویروس : Avast

مشخصا نصب یک آنتی ویروس مطمئن می تواند یکی از مهم ترین کارهای شما در زمان استفاده سیستم و ویندوز باشد. یکی از بهترین برنامه های کامپیوتر در این زمینه آنتی ویروس Avast بوده که می تواند امنیت سیستم شما را تضمین کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا