بهترین تصاویر پس زمینه گوشی موبایل را از کجا دریافت کنیم؟

0
300
بهترین تصاویر پس زمینه گوشی موبایل را از کجا دریافت کنیم؟

نرم افزار های بسیار زیادی وجود دارد که به زیبایی گوشی هوشمند شما کمک می کند، این نرم افزارها را باید یک پایگاه بسیار بزرگ تصاویر در نظر گرفت که می تواند ظاهر گوشی موبایل شما را متحول کند. نرم افزار های بسیار زیادی در استور رسمی گوگل وجود دارد که تصاویر پس زمینه را برای شما به همراه می آورد، در این بخش قصد داریم به بررسی برترین نرم افزار ها برای دریافت بهترین تصاویر پس زمینه گوشی موبایل بپردازیم.

نرم افزار Backdrops

اگر قصد به دست آوردن بهترین تصاویر پس زمینه گوشی موبایل را دارید، این نرم افزار شما را به هدفتان می رساند. بهترین ویژگی این نرم افزار را می توان سادگی رابط کاربری آن دانست. این نرم افزار به صورت رایگان توسعه پیدا کرده و تصاویر بسیار زیادی را برای شما فراهم می کند. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و پس از نصب آن می توانید وارد حساب کاربری گوگل خود شده و به تعداد بسیار زیادی تصاویر پس زمینه گوشی موبایل دسترسی پیدا کنید. در کنار نسخه رایگان این نرم افزار، نسخه دیگری نیز وجود دارد که می توان آن را خریداری کرده و از تصاویر آن برای چاپ این عکس ها استفاده کرد.

لینک دانلود نرم افزار Backdrops از استور رسمی گوگل برای گوشی های هوشمند

بهترین تصاویر پس زمینه کامپیوتر با Backdrops

نرم افزار Cool Wallpapers HD

نرم افزار Cool Wallpapers HD به عنوان یک اپلیکیشن برای تصاویر پس زمینه شناخته می شود. این نرم افزار تصاویر بسیار با کیفیتی را به همراه دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. در حال حاضر بیش از 100 هزار تصاویر در این نرم افزار وجود دارد که به روز رسانی هایی را دریافت می کند. انتخاب تصاویر مورد نیاز در این نرم افزار بسیار ساد است و به سادگی می توانید آن ها مطابق نیاز خود جستجو کنید. ویژگی بسیار جالب این نرم افزار را می توان پشتیبانی کامل از سیستم عامل اندروید ویر دانست که شرایط جالب توجهی را برای کاربر ایجاد می کند. این نرم افزار به طور کامل رایگان است و نیاز به پرداخت های درون نرم افزاری نیست. طبق نظرات کاربران این نرم افزار بهترین تصاویر پس زمینه را میسازد.

لینک دانلود نرم افزار Cool Wallpapers HD  از استور رسمی گوگل برای گوشی های هوشمندبهترین تصاویر پس زمینه برای گوشی با Cool Wallpapers HD

نرم افزار Muzei Live Wallpaper

نرم افزار Muzei Live Wallpaper نام خود را از یک واژه روسی به معنای موزه دریافت کرده است، این نرم افزار بسیار ساده و رایگان جذاب ترین و بهترین تصاویر پس زمینه را برای گوشی هوشمند شما ایجاد می کند. این نرم افزار به طور منظم به روز رسانی های را برای کاربران ارسال می کند و مجموعه ای بی نظیر از تصاویر هنری و کلاسیک را در اختیار کاربران قرار می دهد.

بهترین قسمت این نرم افزار را می توان تصاویر زمینه زنده یا لایو در نظر گرفت که کیفیت بسیار بالایی دارند. این نرم افزار در استور گوگل طرفداران بسیاری دارد. این موضوع را در نظر داشته باشید که با استفادخ از این نرم افزار می توانید تصاویر موجود در گالری گوشی موبایل خود را به عنوان تصاویر زنده اجرا کنید. اگر از علاقه مندان این سبک نرم افزار ها هستید پیشنهاد می کنیم نرم افزار Muzei Live Wallpaper را از دست ندهید. این نرم افزار نیز از سیستم عامل ساعت های هوشمند به طور کامل پشتیبانی می کند.

لینک دانلود نرم افزار Muzei Live Wallpaper از استور رسمی گوگل برای گوشی های هوشمند

 بهترین تصاویر پس زمینه موبایل با Muzei Live Wallpaper

نرم افزار Backgrounds HD

Backgrounds HD یک ابزار و نرم افزار بسیار مشهور است و در کنار نرم افزار هایی که بهترین تصاویر پس زمینه گوشی موبایل را در اختیار کاربران قرار می دهد جای می گیرد.اگر از علاقه مندان تصاویر HD روی گوشی هوشمند خود به عنوان تصاویر زمینه هستید، این نرم افزار بک ابزار بسیار مناسب برای شما محسوب می شود. به روز رسانی های جدید این نرم افزار طرح های فوق العاده ی سه بعدی را برای گوشی موبایل شما فراهم می کند و به سادگی می توانید از آن ها استفاد کنید. در کنار این نرم افزار های اپلییکیشن های دیگری نیز وجود دارد که به مرور زمان به بررسی آن ها نیز می پردازیم.

لینک دانلود نرم افزار Backgrounds HD برای گوشی های هوشمند اندروید از استور گوگل پلی

بهترین تصاویر پس زمینه ایفون با Backgrounds HD

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین برنامه ها برای گوشی اندرویدی شما

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از