بهترین تلویزیون 40 اینچی در تصاحب کدام برند است؟

بهترین تلویزیون 40 اینچی در تصاحب کدام برند است؟

کاربران زیادی در سراسر دنیا از تلویزیون های اندازه متوسط مانند 40 اینچی استفاده می کنند. به همین منظور شرکت های تولیدکننده رقابت زیادی برای طراحی این محصولات دارند. اما سامسونگ یکی از بهترین تلویزیون های 40 اینچی را با مدل سری NUV7100 دارد.

سامسونگ مدل NUV7100، بهترین تلویزیونی 40 اینچی؟

این تلویزیون که یکی از تلویزیون های جدید 40 اینچی سامسونگ در سال 2018 بود، مقیاس تصویر مناسب به همراه رزولوشن 4K ارائه می دهد.

این در حالی است که در این بازار رقبایی مانند TCL 5 و سری Vizio E رقابت را سخت تر کرده اند اما سامسونگ با NU7100 تمام معادلات را به هم ریخته است. تلویزیون سامسونگ NU7100 یک تلویزیون 4K LED مناسب است. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر مناسب همراه با یک نسبت کنتراست بومی عالی است ،اما فاقد ویژگی های پیشرفته تر برای بهبود عملکرد در اتاق تاریک مثل لوکال دایمینگ است.

یک پنل اتصال در قسمت راست و در فاصله چند اینچی از لبه های تلویزین سامسونگ قرار گرفته است. در این پنل، سه پورت HDMI و دو پورتUSB قرار گرفته است. تلویزیون 40 اینچی NU7100 با ویژگی های متفاوت و رزولوشن 4K از قابلیت HDR نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون از فرمت های HDR10 و HDR+ نیز پشتیبانی می کند.برای بررسی تکنولوژی HDR در تلویزیون در این بخش کلیک کنید

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها