با بهترین لنزهای قابل نصب برای گوشی های هوشمند آشنا شوید

آیا می دانید کدام لنز های قابل نصب روی گوشی هوشمند شما می تواند دوربین گوشی هوشمند شما را به یک دوربین عکاسی حرفه ای تبدیل کند؟

لنز های مختلفی وجود دارد که قابلیت های شخصی سازی لنز گوشی های هوشمند را در اختیار کاربران قرار می دهد، این لنز ها قابلیت عکس برداری ماکرو، زوم اپتیکال و… را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این بخش قصد داریم به معرفی بهترین لنزهای قابل نصب برای گوشی های هوشمند بپردازیم.

با وجود اینکه لنزهای گوشی های موبایل روز به روز در حال پیشرفت هستند با این وجود استفاده از لنزهای قابل نصب ویژگی های جالب توجهی را برای کاربران به همراه می آورد از این رو طرفداران خاص خود را دارد. این لنز ها قیمت های جالب توجهی نیز دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

Olloclip Multi-Device 3-in-1

ساخت سه لنز بسیار کوچک و با کیفیت بالا توسط رهبر ساخت این لنز ها یعنی کمپانی Olloclip شرایط بسیار جالبی را برای کاربران رقم می زند، این لنز ها با بیشتر گوشی های هوشمند هم خوانی دارند و می توان از آن ها برای گوشی هوشمند خود استفاده کرد.

سه لنزی که در این محصول وجود دارد، از نوع لنز Fisheye  با زاویه ۱۸۰ درجه، لنز فوق عریض و همچنان لنز ماکرو با زوم ۱۵ برابر است که هر کدام از این لنزها در زمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به ظاهر این لنزها مشخص است که برای استفاده از این لنزهای قابل نصب  بخشی از صفحه نمایش گوشی موبایل شما پوشانده می شود، البته با توجه به گوشی های امروزی این مقدار از صفحه نمایش محصوص نخواهد بود. این سه لنز در حدد ۱۲۰ یورو در بازار جهانی به فروش می رسند.

Olloclip Filmer’s Kit

این محصول مانند نسخه قبلی یاد شده قیمت بسیار بالایی در مقایسه با لنزهای قابل نصب دیگر دارد، اما می تواند شما را به یک فیلمبردار حرفه ای تبدیل کند. این محصول شامل پنج لنز است و برای گوشی های آیفون نسل جدید مناسب است.گوشی های هوشمند آیفون ۷، ۷ پلاس، ۸ و ۸ پلاس در کنار خانواده سری ایکس گوشی های آیفون برای این لنز ها مناسب هستند.

حضور لنز های Fisheye، دو لنز فوق عریض و لنز ماکرو در کنار لنز تله فوتو با دو برابر زوم یک بسته بسیار جذاب را در اختیار کاربران قرار می دهد. Olloclip Filmer’s Kit حدود ۲۵۰ یورو قیمت دارد. این محصول دارای یک کیف برای حمل و نقل است. با این وجود این کیت بسیار گران قیمت است و شاید برای کاربران عادی خرید یک گوشی هوشمند که ۲۵۰ یورو گرانتر است انتخاب بهتری نسبت به خرید لنزهای قابل نصب  باشد.

Nelomo Universal HD Camera

این  محصول را می توان در کنار با بهترین لنزهای قابل نصب با قیمت بسیار خوب معرفی کرد. لنز های این بسته قیمتی در حدود ۲۸ یورو دارند و شرایط خوبی را برای کاربران عادی ایجاد می کنند. لنز های قابل نصب این بسته برای گوشی های هوشمند با ضخامت ۷ الی ۱۰ میلی متری مناسب است و لنزهای ماکرو با ۱۵ برابر زوم را در کنار لنز های فوق عریض و fisheye با گستره ۲۳۰ درجه در اختیار کاربران قرار می دهد.

این محصول می تواند روی بیشتر گوشی های هوشمند نسل جدید مورد استفاده قرار بگیرد و با توجه به قیمت مناسب آن امکان خرید ساده تری را در اختیار کاربران قرار می دهد، با این وجود در بازار جهانی محصولات دیگری وجود دارند که با قیمت نزدیک به این محصول شرایط بهتری را در اختیار کاربران قرار می دهند اما به میزان این محصول شهرت ندارند.

در بازار کشور ما حضور این لنز های زیاد مرسوم نیست و کاربران بیشتر ترجیح می دهند که لنز گوشی هوشمند آن ها قدرت بالاتر را داشته باشد. نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ آیا مایل به خرید لنز های اضافی برای گوشی موبایل خود هستید؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار