با بهترین نرم افزار های ویرایش متن گوشی های اندرویدی آشنا شوید

0
۱
با بهترین نرم افزار های ویرایش متن گوشی های اندرویدی آشنا شوید

نرم افزار های ویرایش متن و ادیت مطالب متنوعی در استور رسمی گوگل وجود دارد که به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به انتقال فایل متنی خود به کامپیوتر و سپس ویرایش آن و ارسال مجدد به گوشی هوشمند شما می توانید به سادگی متن ها مورد نیاز خود را در گوشی اندرویدی خود ویرایش کنید. در این بخش قصد داریم به بررسی بهترین نرم افزار ها بپردازیم.

معرفی نرم افزار iA Writer

اولین نرم افزاری که قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم iA Writer است که بیشتر به عنوان پردازش گر کلمات در مک و سیستم عامل iOS شناخته می شود. با این وجود ماهیت این نرم افزار متفاوت است و iA Writer به نوعی یک ویرایش گر متن برتر برای گوشی های اندرویدی به شمار می رود. این نرم افزار دارای یک مرورگر فایل برای جستجوی میان فایل های گوشی هوشمند شما است و این قابلیت را در اختیارتان قرار می دهد به سادگی به جستجوی مطالب خود بپردازید.

قابلیت های Focus Mode و Night Mode شرایط بسیار خوبی را برای تجربه یک ویرایش متن حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید از فرمت های PDF،HTML و Word خروجی بگیرید. در کنار موارد یاد شده امکان اشتراک گذاری فایل های در گوگل درایو و دراپ باکس به صورت مستقیم در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی نرم افزار iA Writer

معرفی نرم افزار Monospace

دومین نرم افزار کاربردی در این زمینه را باید Monospace دانست. این نرم افزار در مقایسه با نسخه های دیگر بسیار خاص محسوب می شود. در این ابزار رابط کاربری به گونه ای است که قابلیت های اصلی را تنها در اختیار شما قرار می دهد، با این وجود در نظر داشته باشید که در این ابزار تنها یک فونت در اختیار شما قرار می گیرد، با این وجود اگر علاقه مند به استفاده از هشتگ در مطالب خود هستید Monospace از این ویژگی پشتیبانی می کند. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار شما از طریق گوگل پلی قرار می گیرد.

معرفی نرم افزار Monospace

معرفی نرم افزار Writer Plus

این نرم افزار ویرایش متن ساده را باید ابزاری در میان نرم افزار یاد شده دانست. این نرم افزار تمرکز خاصی روی استفاده از منابع سیستم، به حداکثر رساندن عمر باتری و… دانست. این نرم افزار برای گوشی های قدیمی یا دستگاه هایی که دارای پردازنده های ضعیف هستند بسیار مناسب است.

این نرم افزار را قابلیت های متنوعی دارد که تمام آن ها کاربردی هستند. قابلیت هایی مانند سازماندهی فایل ها، حالت Night Mode برای کاهش فشار چشم، قابلیت های اساسی Undo / Redo. و همچنین نمایش تعداد کلمات برخی از ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود. اگر یک صفحه کلید به دستگاه خود متصل کنید می توانید به بهبود سرعت فعالیت خود در این نرم افزار کمک کنید.

این نرم افزار به صورت رایگان در گوگل پلی وجود دارد و بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دریافت شده است، در نظر داشته باشید که این نرم افزار حجمی کمتر از یک مگابایت دارد.

معرفی نرم افزار Writer Plus

معرفی نرم افزار JotterPad

JotterPad را باید بهترین انتخاب برای شما دانست زمانی ایجاد محتوای خلاقانه دارید. این نرم افزار به صورت رایگان در گوگل پلی موجود است و برای دسترسی به تمام قابلیت های آن نیاز به پرداخت درون نرم افزاری دارید.. این نرم افزار امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بدون نیاز به آشنایی قبلی با این نرم افزار به دلیل رابط کاربری مناسب به تمام موارد مورد نیاز دسترسی پیدا کنید.از ویژگی های این ابزار را می توان به کلید های میانبر، انواع فونت های دلخواه و سفارشی سازی سبک نوشتن اشاره کرد.

در این بخش به بررسی نرم افزار های جذابی برای ویرایش متن پرداختیم، با این وجود در نظر داشته باشید که ابزار های بسیار دیگری وجود دارد که در قالب نرم افزار های بسیار ساده می توانید به امروز روزمره خود بپردازید. در این میان می توان به اپلیکیشن هایی مانند QuickEdit Text Editor، Jota+ Text Editor و Notepad Text Editor اشاره کرد که آن ها نیز می توانند در این لیست بهترین ها قرار گیرند.

معرفی نرم افزار JotterPad

در انتها نیز این موضوع را یادآور می شویم اگر گوشی اندروید شما قابلیت اتصال به کیبورد را داشته باشد می توانید سرعت تایپ کردن خود را به بهترین شکل ارتقا دهید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از