معرفی بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون

0
0
معرفی بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون

نرم افزار های بسیار زیادی به عنوان پخش ویدئو در اختیار کاربران قرار می گیرد، این نرم افزار ها در استور های رسمی اپل و گوگل در کنار پرطرفدارترین اپلیکیشن ها قرار می گیرد و کاربران بسیاری هستند که نرم افزار های پیش فرض پخش موسیقی و ویدئو نمی تواند نیاز های آن ها را برطرف کند از این رو به نصب نرم افزار های دیگر روی می آورند.در این بخش قصد داریم به معرفی بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون بپردازیم.

نرم افزار PlayerXtreme Media Player

این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی دارد از این رو نرم افزار PlayerXtreme Media Player را می توان برترین اپلیکیشن پلیر گوشی های آیفون اعلام کرد. این محصول در استور رسمی اپل قرار دارد و از تمام فرمت های مورد نیاز کاربران پشتیبانی می کند.

نرم افزار PlayerXtreme Media Player در دو نسخه در اختیار کاربران قرار می گیرد. نسخه پایه این محصول به صورت رایگان است و نسخه پرمیوم آن نیز نیاز به پرداخت درون نرم افزاری دارد. این اپلیکیشن برای کاربرانی که قصد مشاهده ویدئو با زیر نویس را دارند بسیار مناسب است و شرایط خوبی را برای آن ها ایجاد می کند.

لینک دانلود نرم افزار PlayerXtreme Media Player از استور رسمی اپل

بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون PlayerXtreme Media Player

نرم افزار KMPlayer

KMPlayer را می توان در کنار بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون قرار داد. این نرم افزار شهرت بسیار بالایی دارد و نسخه ویندوز آن نیز همواره مورد تایید کاربران بوده است، به طور کلی نرم افزار یاد شده بهترین انتخاب برای کاربرانی است که قصد مشاهده ویدئو با فرمت 4K دارند به شمار می رود. این نرم افزار نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

این نرم افزار قابلیت پخش ویدئو های 3D ، 4K و UHD را در اختیار کاربران قرار می دهد و نکته جالب توجه در مورد این نرم افزار را پشتیبانی از 36 زبان زنده دنیا باید اعلام کرد.

لینک دانلود نرم افزار KMPlayer از استور رسمی اپلبهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون KMPlayer

نرم افزار Infuse 6 ؛ بهترین گزینه برای پخش فیلم

در کنار بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون این اپلیکیشن نیز حضور دارد. از دید بسیاری کارشناسان نرم افزار Infuse 5 شرایط بسیار خوبی را برای کاربران ایجاد می کند. این نرم افزار می تواند تمام فیلم ها و فایل های ویدئویی را بدون تاخیر پخش کند. این موضوع تاثیر بسیار زیادی روی کاربرانی دارند که قصد مشاهده فیلم و سریال را دارند. پخش ویدئو و فیلم بدون لگ بدون شک جذابیت های یک ویدئو را دو چندان می کند. این نرم افزار نیز دارای نسخه پرمیوم است و پس از پرداخت درون نرم افزاری قابلیت های دیگری از جمله پشتیبانی از فرمت 4K به کاربران اضافه می شود.

لینک دانلود نرم افزار Infuse 6 از استور رسمی اپل

بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون Infuse 6

در کنار نرم افزار های یاد شده می توان به اپلیکیشن هایی مانند VLC For Mobile و 8 Player اشاره کرد که در سال جاری مورد قبول کاربران قرار گرفته است.

نظر شما در مورد بهترین نرم افزار های پلیر گوشی های آیفون چیست؟ کدام اپلیکیشن را به عنوان برترین نرم افزار در نظر می گیرید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از