با بهترین نرم افزار های Android Wear برای ساعت های هوشمند در سال 2019 آشنا شوید

0
2332
با بهترین نرم افزار های Android Wear برای ساعت های هوشمند در سال 2019 آشنا شوید

انتخاب بهترین نرم افزار های Android Wear برای ساعت های هوشمند در سال 2019 می تواند جذابیت های بسیاری داشته باشد. پس از به روز رسانی این سیستم عامل در سال 2017 قابلیت های بسیاری به ساعت های هوشمند اضافه شده است و می توانید به نرم افزار های مختلفی دسترسی داشته باشید که در این بخش به مرور آن ها می پردازیم.

همانطور که بیان شد Android Wear 2.0 قابلیت پشتیبانی و نرم افزار ها را به صورت مستقل از گوشی موبایل دارد. همین موضوع باعث می شود که کاربران زمان بیشتری را با ساعت هوشمند خود سرگرم باشند. برای دسترسی به این قابلیت تنها نیاز دارید وارد حساب کاربری گوگل خود شوید و به استفاده از نرم افزار های جذاب این گجت هوشمند بپردازید.

انتخاب بهترین نرم افزار های Android Wear

چطور نرم افزار روی ساعت هوشمند خود نصب کنیم؟

در نظر داشته باشید که اگر ساعت هوشمند شما از سیستم عامل Android Wear 2.0 بهره می برد شما می توانید به فروشگاه اختصاصی نرم افزار اندروید ویر رفته و نرم افزار ها مورد نظر خود را دریافت کنید. در این استور می توانید بر اساس طیقه بندی، جستجوی نرم افزار ها به طیف گسترده ای از ابزار ها دسترسی پیدا کرده و آن ها را به صورت رایگان دانلود کنید.

برای حذف نرم افزار ها نیز رویه بسیار ساده ای وجود دارد و باید نرم افزاری که قصد دارید حذف کنید را سپس روی نما سطل زباله تاچ کنید تا نرم افزار حذف شود. حذف نرم افزار به طور کامل مشابه گوشی های اندرویدی است و می توانید مانند آن نرم افزار مورد نظر خود را حذف کنید.

چطور نرم افزار روی ساعت هوشمند خود نصب کنیم؟

بهترین نرم افزار های اندروید ویر برای ساعت هوشمند

در این بخش قصد داریم به بررسی بهترین نرم افزار ها برای گوشی های هوشمند بپردازیم و آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. در نظر داشته باشید که برای دسترسی به بیشتر این نرم افزار ها باید سیستم عامل ساعت هوشمند خود را به روز رسانی کنید و بتوانید به سادگی به این ابزار ها دسترسی پیدا کنید.

Runtastic Pro: اولین نرم افزاری که قصد داریم در کنار بهترین ها قرار دهیم Runtastic Pro است. این ابزار به خوبی می تواند فعالیت های مربوط به تناسب اندام شما را دنبال کند و نکات ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهد. این نرم افزار دارای چندین ویژگی مانند نقشه برداری از تمرین شما، به روز رسانی های زمان واقعی تمرین و برنامه های تمرین است که عملکرد موثرتری را به همراه دارد. به طور کلی اگر علاقه مند به دویدن هستید این نرم افزار بهترین ابزار ممکن برای ساعت هوشمند شما است.

Runtastic Pro: اولین نرم افزاری که قصد داریم در کنار بهترین ها قرار دهیم

IFTTT: دومین نرم افزار که می تواند در این لیست قرار گیرد IFTTT است. نام این نرم افزار مخفف کلمه If This Then That است و به شما امکان می دهد هر تعداد دستوری که نیاز دارید را در ساعت هوشمند خود ایجاد کنید. به عنوان مثال می توانید یک دستور ایجاد کنید که زمانی که نزدیک فروشگاه هستید لیست مواد غذابی مورد نیاز خود را جمع آوری کنید تا زمانی که یک ساعت مانده تا پرواز شما به روز رسانی های ترافیکی خیابان ها در اختیار شما قرار می گیرد. این نرم افزار به طور کلی قابلیت های بیشماری را در اختیارتان قرار می دهد.

IFTTT: دومین نرم افزار که می تواند در این لیست قرار گیرد IFTTT است

Strava، نرم افزار جایگزین گوگل فیت

Strava: نرم افزار Strava جایگزین بسیار خوبی برای گوگل فیت به شمار می رود، این نرم افزار یک برنامه تناسب اندام مستقل است که می تواند تمرینات شما را ثبت کند. همان طور که بیان شد این نرم افزار به صورت مستقل فعالیت می کند و شما لازم نیست گوشی هوشمند خود را در اختیار داشته باشید. از این رو اگر قصد داریم تمرینات خود را زیر نظر داشته باشید یا کالری های سوخته را بررسی کنید. این نرم افزار بسیار کاربردی است.

Strava، نرم افزار جایگزین گوگل فیت

Google Fit: این نرم افزار را باید یکی از بهترین اپلیکیشن های گوگل دانست که برای سیستم عامل ساعت های هوشمند طراحی شده است. این نرم افزار می تواند فعالیت های ورزشی شما را ردیابی کند و آمارهای لحظه ای در اختیار شما قرار دهد. این نرم افزار عملکری مانند Runkeeper ، Lifesum ، Strava و.. در بخش تناسب اندام دارد.

Google Fit: این نرم افزار را باید یکی از بهترین اپلیکیشن های گوگل دانست

Android Messages: این افزونه را می توان یکی از خاص ترین نرم افزار های ساعت هوشمند دانست که کاربرد بسیار مهمی دارد. با استفاده از برنامه گوگل در ساعت هوشمند خود می توانید پیام های ارسالی را در ساعت هوشمند خود مشاهده کرده و آن را ارسال کنید. در نظر داشته باشید که این نرم افزار یک اپلیکیشن مستقل نیست و برای کار روی ساعت شما باید نرم افزار پیام رسانی پیش فرض روی گوشی شما قرار داشته باشد.

Android Messages: این افزونه را می توان یکی از خاص ترین نرم افزار های ساعت هوشمند

نرم افزار اسپاتیفای برای ساعت های هوشمند

Spotify: با استفاده از این قابلیت می توانید موسیقی را از ساعت هوشمند خود با سرویس پخش موسیقی اینترنتی اسپاتیفای پخش کنید. این نرم افزار نیز به صورت مستقل عمل نمی کند و در حال توسعه است. با استفاده از این نرم افزار می توانید در میان مجموعه های خود بررسی کرده و لیست پخش مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به آن گوش دهید.

Spotify: با استفاده از این قابلیت می توانید موسیقی را از ساعت هوشمند

Shazam: Shazam یک برنامه مشهور و عالی است که قابلیت شناسایی هر آهنگی را به شما می دهد. نسخه موبایلی این نرم افزار نیز وجود دارد، اما شما می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند خود با استفاده از این نرم افزار به بررسی موسیقی مورد علاقه خود بپردازید  و آن ها را مرور کنید.

Shazam: Shazam یک برنامه مشهور و بسیار عالی است

Foursquare: این نرم افزار عملکرد بسیار جالبی دارد و به سادگی می توانید از آن ها استفاده کنید. با استفاده از این ابزار می توانید به بررسی بهترین مکان ها برای غذاخوری، نوشیدن و … استفاده کنید. رابط کاربری ساده و آسان این نرم افزار شرایط بسیار جالبی را برای شما رقم می زند.

Foursquare: این نرم افزار عملکرد بسیار جالبی دارد

PixtoCam: این نرم افزار کاربرد بسیار خوبی برای ساعت هوشمند شما دارد و با استفاده از این نرم افزار می توانید برای ثبت عکس های گروهی و تصاویر بسیار زیبا استفاده کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد بین دوربین های اصلی و سلفی جا به جا شوید، فیلم و عکس گرفته و تصاویری را که در دوربین گوشی خود می بینید را زوم کنید.

PixtoCam: این نرم افزار کاربرد بسیار خوبی برای ساعت هوشمند شما دارد

معرفی برخی نرم افزار های کاربردی برای ساعت های هوشمند

Feel the Wear: نرم افزار Feel the Wear را باید یک برنامه بسیار مفید برای ساعت هوشمند دانست که با هشدار ویبره ضعیف همراه است. اگر بیشتر اعلان ها گوشی خود را به دلیل ویبره شدید غیر فعال کرده اید این نرم افزار مشکل شما را برطرف می کند، با استفاده از این ابزار می توانید ارتعاشات و صداهای دلخواه را برای اعلان های برنامه خود تنظیم کنید.

 

Wear Mini Launcher: این لانچر بسیار زیبا عملکرد مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد و به گونه ای طراحی شده است که به شما این امکان را می دهد تا برامه ها را در سعت هوشمند خود شخصی سازی کنید. این برنامه ویژگی های جالب توجهی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

Wear Mini Launcher: این لانچر بسیار زیبا عملکرد مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد

Find my Phone: یک برنامه بسیار کاربردی که به شما کمک می کند تا ساعت هوشمند خود را پیدا کنید، این برنامه برای پیدا کردن گوشی شما راهکار های جالبی را ایجاد می کند و می توانید تنظیماتی انجام دهید که به سادگی محیط گوشی شما را در اختیارتان قرار دهد.

در این بخش به مرور بسیاری از نرم افزار های ساعت های هوشمند پرداختیم. در نظر داشته باشید که ابزار های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. البته نرم افزار های دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که می توانید از آن ها برای عملکرد گوشی خود استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این نرم افزار ها دائما به روز می شوند و تغییر می کنند.

Find my Phone: یک برنامه بسیار کاربردی که به شما کمک می کند

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از