بهترین هدیه برای پدران در سال 2020

0
793

پدرها را می‌توان با هدیه‌های مختلفی شاد کرد. هدیه‌های زیر برای هر پدری با شخصیت‌های مختلف مناسب است و می‌توان آنها را راضی کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، پیدا کردن هدیه برای پدر چه به مناسب تولد او یا روز پدر اندکی دشوار است. اگر در شرایط خرید هدیه هستید خوب است نگاهی به هدیه‌های زیر بیاندازید.

Ember mug

برای پدران قهوه دوست این ماگ می‌تواند جذاب باشد، چرا که با 99 دلار می‌تواند وسیله ای بخرید که قهوه را در دمای مطلوب حفظ کند. این ماگ با برنامه‌های ios و اندروید نیز سازگار است.

Frywall

این هدیه مناسب پدرانی است که به آشپزی علاقه دارند: ارزان، آسان و پرکاربرد. این ظرف کوچک مخروطی سیلیکونی به راحتی با ماشین ظرفشویی نیز تمیز می‌شود.

Shave club

پدرانی که نیاز به اصلاح هر روزه را در خود حس می‌کنند می‌توانند از بسته هدیه Dollar shave club استفاده کنند. تیغه‌های این کیت اصلاح عالی است و پس از آن می‌توانند از افتر شیو مخصوص استفاده کنند.

Nintendo Switch Lite

اگر پدر شما دوست دارد بازی های ویدئویی انجام دهد ، کنسول Switch Lite می‌تواند حسابی او را سر ذوق آورد. نینتندو پیشینه بی نظیری در دنیای بازی های ویدیویی دارد و این سیستم براق و سبک برای بازی های دستی مناسب است و سه تا هفت ساعت باتری دارد و 100 دلار ارزان تر از سوئیچ با اندازه کامل است.

Plantronics BackBeat Pro 2 headphones

پدر موسیقی باز خود را با این هدفون غافلگیر کنید. این هدفون بی سیم دارای ویژگی لغو نویز هم هست و به تماس‌های تلفنی نیز پاسخ می‌دهد.

Arcade1Up Star Wars arcade machine

اگر پدر شما در کودکی آرزو داشت که یک آرکید در خانه داشته باشد، می توانید رویای او را با 450 دلار تحقق بخشید. این آرکید Star Wars یکی از گزینه های مناسب از نظر قیمت است و می‌تواند پدر شما را ساعتها در یک کهکشان دور سرگرم نگهدارد.

تلویزیون سریTCL 6-Series

این تلویزیون با کیفیت تصویر عالی، روشنایی چشمگیر و رنگ‌های غنی و دقیق نیز یکی دیگر از هدیه‌های جذاب برای پدر شما است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها